Serwer pod tysiące graczy - Marek Kruszel

Nazwa projektu

Serwer pod tysiące graczy, i ogromny zysk.

Cel

Stworzonie serwera od zera, pod tysiące graczy, gdyż tyle przewiduję.

Co udało nam się zrobić

Zatrudnić zespół profesjonalnych programistów, grafików, montażystów, administratorów, oczywiście wszystko na umowach.

Plany

Planujemy stworzyć serwer tryb: MiniGry / + coś unikalnego, czyli - kopanie stone, i za to możemy otrzymywać przeróżne nagrody. Przykładem takiego serwera jest serwer youtubera nolif666, IP nie pamiętam, jednak sądzę iż społeczność wie oco chodzi. Nagrody sponsorujemy my, będą m.in. telefony marki Apple, ipady, główną nagrode przewiduje jako pieniężną (10,000zł) + jakas najnowsza odsłona serii MacBooków od Apple.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Łukasz Wawrzyniak, Marek Kruszel, + programiści, graficy, montażyści itd. z którymi mam umowe na zlecenie, także nie biorą czynnego udziału w projektcie.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

xyz.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Wszystko najlepsze, z najwyższej półki, dokładnie moge podać po zaczerpnięciu rady ekspertów. Serwer MC, TS3, WWW.

Co mogę zaoferować w zamian

Osobny post dotyczący promocji tego hostingu, na moim oficjalnym FanPage: https://www.facebook.com/kruszwil/

Informacja w trailerze, ankietach, pod postami, w reklamie na moim kanale youtube, kto jest głównym sponsorem projektu, w tym wypadku hosting LvLUP

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Byłby to 2 taki serwer w Polsce, aktywnosc na serwerze byłaby bardzo wysoka o każdej porze dnia, serwer byłby również dla każdego, wystarczy umieć kopać, nie będą tu decydowały żadne umiejętności, itp. W ItemShopie z którego głownie będziemy czerpali zyski, będą dostępne przeróżne boosty/ulepszenia/wspomagacze dla graczy, zwiększające częściowo szanse na zdobycie unikalnych nagród.

Czyli masz pieniądze na umowy dla

ale na maszyny, czyli bagatela tańsze rzeczy, już nie?

czegoś nie rozumiem :slight_smile:

W jaki sposób serwer miałby się zwracać tj. zarabiać na siebie?

Poziom unikatowości?

‘‘ItemShopie z którego głownie będziemy czerpali zyski, będą dostępne przeróżne boosty/ulepszenia/wspomagacze dla graczy, zwiększające częściowo szanse na zdobycie unikalnych nagród.’’
czytanie nie boli.

‘‘Byłby to 2 taki serwer w Polsce’’

to niezłe podejście. Jestem na nie.

Skąd przewidujesz “ogromny zysk” i “tysiące graczy”

Mam nadzieję, że wszystko zgodne z EULĄ Mojangu?

Mam, pieniądze nie stanowią żadnego problemu, natomiast chcę nawiązać współprace z jakimś hostingiem aby w razie problemów, móc liczyć na szybką pomoc, + nie tylko.

odpisujesz takimi ogólnikami, że aż szkoda wchodzić w dyskusję.

Nie przedstawiłeś żadnego konkretnego pomysłu, nie podałeś liczb, statystyk. Jedyne o co prosimy to opis konkretny serwera - rozpoznanie rynku, cokolwiek, co by świadczyło o tym że ktoś się postarał i faktycznie wie za co się zabiera.

Nigdy nie widziałem Cie na forum, a nagle wyskakujesz z takim projektem (który, bez obrazy brzmi jak oszustwo) no i Twoje ogólne podejście jaki wyciągam czytając ten wątek, jest takie, że masz kasę i wszystko Ci wolno, w tym masz pozwolenie na bycie trochę chamski. Item shop, to mało unikatowy sposób na zarobki, więc może nie będe tu dalej kontynuował tego wątku. Jesteś w teorii gwiazdą, ale myślę że gwiazda miała by od tego swoich ludzi, i nie kontaktowała by się bezpośrednio na forum - ba, miała by zatrudnionych znawców od linuxów i tego maści spraw którzy by sami zajęli się tego typu przygotowaniem technicznym, bo rozumiem że o tym też mowa.

Gdyby pieniądze nie stanowiły problemu, myślę ze nie myślał byś o vps’ach, a o serwerach dedykowanych bezpośrednio od dostawców, a nie resellerów (z całym szacunkiem do lvlupa, ale chyba każdy wie o co mi chodzi).

Ogólnie, jak dla mnie to niektóre to kwestie są nieco wyssane z palca, no ale może nie mi to oceniać.

Osobiście, jestem na nie, bo nawet nie wiadomo jakich parametrów maszyny oczekujesz - znów, wraca mój argument że piszesz ogólnikowo i bez konkretów.

Dalej nie rozumiem sensu współpracy. Posiadając “ogromne” ilości pieniędzy, to jaki problem po prostu kupić maszynę? “Eksperci” powiedzą Ci czego potrzebują i możecie zaczynać, przewidujecie “dużą ilość graczy” więc inwestycja się zwróci :thinking:

I jeszcze jedno, jak już wspomniał @Pantoflarz, wszystko śmierdzi na kilometr, również jestem na nie.

A najbardziej śmierdzi to, że sam próbujesz załatwić tą współpracę, to Ty nie masz jakiegoś działu “ekspertów” od tego? XD

@liamdj23 @Pantoflarz nie rozumiem dalej co Wam tutaj śmierdzi, może czasem warto wziąć przysznic? Zawsze lepiej współpracować z jakimś hostingiem, mniej obowiązków, mniejsze koszty na start itd.

Chciałbyś. Współpraca tutaj tak nie wygląda, o ile dobrze wiem.

Myślę że albo podszywasz się pod tą znaną osobę albo nie do końca wiesz jak to działa - tzw. gwiazda zabiera się za coś o czym nie ma pojęcia, i tyle w temacie.

Nie bądz chamem, bo uwierz mi że to w oczach osób podejmujących tutaj decyzje też nie jest mile odczytywane :slight_smile:

Jeśli hosting będzie zainteresowany współpracą chyba logicznym faktem jest, że będe musiał udowodnić osobowość itp.? Troche się znam, ale od czego mam ekspertów :v ja miałem tylko podjąć współprace z jakimś hostingiem, to tyle.

Zapomniałeś, że tutaj społeczność ma największy wpływ czy współpraca zostanie zaakceptowana. Wyrażając się w taki sposób, o zaakceptowaniu możesz pomarzyć, bo widać jak mogą wyglądać “przyszłe” rozmowy z Twoją osobą.

Zapomniał się skontaktować z działem PR :kappa:

Ja mam tylko podjąć współprace, dalej przekazuje koledze, on będzie pisał dalej z hostingiem itd.