Serwer Od Graczy Dla Graczy

Tagi: #<Tag:0x00007f3a9291dda8>

mc.SKARFI.eu - Serwer EASYHC

Cel:

Utworzenie serwera EASYHC (głównie dla widzów kanału Skarfi i Nie Tylko ) na wersji Minecraft 1.7-1.8

Plany:

Pożądny Serwer EasyHC Wraz z Nowymi Biomami Tak Jakby bym Powiedział Lepsze ARIVI (NIE DLA HAJSU :D)

Osoby/organizacje które może wezmą udział:

Brak.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp):

VPS z wirtualizacją KVM z pamięcią RAM 8GB - widzowie mojego kanału
są bardzo zainteresowani serwerem i codziennie padają pytania, kiedy on
wystartuje. Potrzebujemy zatem porządnej maszyny, która bez problemu
wytrzyma “wizytę” graczy na serwerze Minecraft.serwer TeamSpeak 60 slotów - rozgrywka ma na celu zbieranie się
graczy w gildie.

Co mogę zaoferować w zamian?
Reklamę na LIVE/Odcinkach. Automatyczna wiadomość na serwerze co 15 minut “Serwer sponsoruje: lvlup.pro!”

Jesteśmy oczywiście otwarci na inne propozycje :).

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

Serwer jest unikalny ,ponieważ Są Autorskie Pluginy wraz z Nowymi Nowościami Mamy Na Myśli Nowy System Gildi , Wymiany itp.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji współpracy!
Pozdrawiamy serdecznie!
Skarfi wraz z ekipą MC.SKARFI.EU

Nie dosc ze EasyHC to jeszcze nie ten dzial xDD

Od razu na NIE

Zmieniłem Kategorię (‘dział’), twojej wypowiedzi na poprawny. Nie wiem, czy w regulaminie działu nie wyraźnie jest napisane w jakim dziale należy tworzyć wątki dotyczące współpracy?! Czytanie ze zrozumieniem to jedna z ważniejszych cech współpracy, tego tutaj nie ma.

Czytając te 2 słowa już jest mi nie dobrze, a widzę tutaj pełno rzeczy, które nie powinny się znaleźć w wątku o współpracę.

Nie widzę sensu wdawać się w jakąkolwiek dyskusję, mam nadzieje, że po przeczytaniu tego podania rozumiecie, dlaczego nie warto tego w ogóle komentować. Jestem na NIE

Już samo EasyHC jest na nie.

Jest sporo rzeczy które jest tu nie tak, uprzedzono mnie w wymienieniu tego.

Dodatkowo chciałbym zauważyć fakt że posługujesz się nazwą domeny która nie jest zarejestrowana, oznacza to że ktoś może nieprzyjemnie w dowolnym momencie Ci ją podebrać a to co rozreklamujesz będzie wtedy kierowało na projekt innych osób :stuck_out_tongue:

Odrzucam ten projekt.