Serwer nie wyrabia?

Witam. Próbowałem już różnych ustawień ale nic to nie daje. Tps przy 23 graczach zaczyna spadać do nawet 10 tps przy 30 osobach na serwerze. Użycie cpu to max 30% ram wolnego na vps 2gb przydzielone 12.
https://timings.aikar.co/?id=4f671cc3aa3d4bb7acdf38aef3af74b1

1lajk

Powiem tak, timingi na prawdę nie wyglądają źle.
Wygląda na to że masz sporą mapę. Wygenerowałeś ją wcześniej?

Widzę że masz wiele pluginów na optymalizację entity, także z tego co widzę jedyne co można obwinić to spora mapa :thinking:

1lajk

Mapa 10k wygenerowana w całości i zrobione forceupgrade na wszelki wypadek. Są serwery z większymi mapami ktore bez problemu mają więcej graczy. Nie mam już pomysłu co robić

1lajk

mam mapę 5k i podobne problemy, niestety 1.15.2 ciężko jest ogarnąć serwer tak by było ok

1lajk

ile uciąga graczy

1lajk

Nie wiem od czego to zależy ale jest dziwna sytuacja. Jeśli serwer swieżo po restarcie albo po iluś godzinach nie osiągnie tej krytycznej liczby graczy (30) To tps jest idealny ale jak wejdzie te 32+ i wyjda po jakimś czasie to tps nie chce wrócić tak łatwo sam do normalnego poziomu. Pomaga wtedy restart

1lajk

przy 20 TPS max 14 graczy; restarty robię co 3h; czasami są epizody że chwile są dobre tpsy przy 20 graczach ale nie często

1lajk

Przy 24 mam 19.60-20 tps więc może poprostu za dużo wymagam od serwera mc.Włączone moby i kilka światów z multivers

1lajk