Serwer Minecraft - zestria.eu

Tagi: #<Tag:0x00007f94a42b4108> #<Tag:0x00007f94a42b4018>

(kliknij aby rozszerzyć :D)

Prosty regulamin znajduje się na Discordzie, ale na ogół wystarczy wiedzieć tylko to - nie oszukuj, używaj mózgu i nie uprzykrzaj innym gry.

1lajk

Nic nowego ten serwer niestety nie wprowadza :frowning:. Ale na plus jest wersja serwera.

Jest tyle pluginów różnych, nie dałoby się tych cuboidów zautomatyzować? :confused:

Jakie dane zbierzecie, gdy wejdę na serwer?

Pewnie, że by się dało, jednak na ten moment wydaje mi się to najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Nie dojdzie przez to do wielu nieprzyjemnych sytuacji z tym związanych, a danie cuboida przez admina to kwestia kilku sekund. Muszę jeszcze rozpiskę zrobić co do wymagań na ochronę, ale podsumowując - na ten moment zostanie raczej tak jak jest, jeśli zajdzie potrzeba - nie ma problemu do zmiany :wink:

Jak najbardziej! Moim celem nie było zrobienie serwera z masą urozmaiceń zasłaniających piękno vanilli, to są tylko dodatki - fakt, nie znajdziesz u nas fajerwerków czy vipów za 30 zł, ale czy to w czymś przeszkadza? Czy takie serwery na swój sposób, każde z osobna, nie są same w sobie unikalne? Ja na razie tylko czekam, aż społeczność się rozwinie, cały czas myślę co bym mógł dodać, ale jeszcze raz podkreślę - nie mam zamiaru zaśmiecać vanilli - w takich serwerach chodzi o kooperację i zabawę, a nie rywalizację i sławę :smiley:

Między innymi Twój ulubiony lokal fastfood bądź restaurację, jak i preferowany napój. Możesz spać spokojnie!

Nie mam ani ulubionego lokalu fastfood ani ulubionej restauracji. Będzie poważna luka w systemie, gdy wejdę. Albo nic nie zapisze, albo wysypie serwer.

Najlepszy serwer w historii świata (oczywiście po PolishLife), polecam wszystkim tym co mają premium.

TtQbZUw.png|900x200
Aktualizacja do v1.0.1 (03.04.2019)

• Zmiana online-mode na true. Od dziś serwer jest tylko dla graczy Premium.

• Wygenerowano na nowo mapę razem z chunkami, nie powinny już występować błędy mapy.

• Powiększono powierzchnię razem z granicą mapy do 100 000 000 kratek^2 (10 000 kratek x 10 000 kratek)
  • Dodano schludne komendy /pomoc i /help, z czasem będą aktualizowane
    gwhDuD2.png|757x245

• Prezentacja została zaktualizowana

1lajk

Czyli do 100 000 000 bloków od spawnu?
Czy może 10 000*2 - 10 000 w każdą stronę? :thinking:

Pytam, bo jeszcze tam nie wchodziłem :v

Rozmawiamy o powierzchni. Możliwe, że to ja stworzyłem niejasność, ale wydawało mi się, że jak ktoś widzi potęgę do kwadratu to będzie wiedział o co chodzi, i tym bardziej nie potraktuje tego jako średnicy czy coś.

1lajk

Jak kratki kwadratowe, to już powierzchnia, czyli wychodzi kwadrat… 100x100 kratek, nie?

3lajki

Woah, już rozumiem na czym polega niezgodność, przy podanej jednostce^2. Zapis zmienię na czytelniejszy i bardziej jednoznaczny, pardon.

1lajk