SampleGaming

Nazwa projektu

SampleGaming
Informacje poszczególne projektu: (sg_blue) - v:beta,
Planowany start: 4 maja 2018 roku

Cel

Osiągnięcie jak największej ilości graczy i rozgrywki, wywarcie emocji satysfakcji na scenie MTA:SA

Co udało nam się zrobić

• System Pojazdów (Pojemności silnika widlastego typu V, upgrade silnika (V), typy paliw),
  • System Frakcji (Obecnie pracujemy nad tym, jestem umówiony na wizytę w KMPSP w Warszawie i staram się odwzorować wszystko tak, jak mi pozwoli silnik MTA:SA),
  • System Nieruchomości i Domów,
  • System Prawa Jazdy,
  • System Danych Gracza,
  • System Logowania i Rejestracji,
  • System Notyfikacji
    I wiele wiele więcej…

Plany

Chcemy stworzyć wspaniałą rozgrywkę na scenie MTA:SA, serwer prowadzimy hobbistycznie - nie odprowadzamy z niego żadnych zarobków.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

pex(hustioler,Chilli) (wygasła strona, brak linku) - (ja) Jestem bardzo znaną osobą na scenie MTA:SA, jestem głównym twórcą i deweloperem cheatu D4Library.
Reszta Ekipy, składa się z wielu pomocnych Panów, którzy nie odmówią pomocy, i zawsze znajdą dla ciebie czas,
na dzień dzisiejszy nasza administracja składa się z 9 (doświadczonych w administracji) osób, planujemy ją poszerzyć w najbliższej rekrutacji.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Osoby prywatne - nie mam linków,
Wiele osób pozostaje niezdecydowanych, począwszy nawet do takich jak Justice, czy times - znanych już kiedyś z serwera Play Your Life ( PYLife - https://www.pylife.pl )

Usługi z lvlup.pro2 których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS KVM 2GB na start, zobaczymy jak to się rozwinie i ewentualnie poszerzymy w naszej współpracy.

Co mogę zaoferować w zamian

Informacja na chatcie za pomocą funkcji outputChatBox - ‘Zobacz, cały nasz projekt działa dzięki www.lvlup.pro\nSprawdź, dlaczego warto wybrać ten hosting!’
Informacja będzie wyświetlana co 6 minut. - ewentualnie mogę dorzucić dxDrawText’y w niektórych miejscach o ile nie będzie to zakłócać rozgrywki.
Przede wszystkim, po otwarciu forum, oferuję banner strony, z dobrą wzmianką. :wink:
Mogę również polecić ten hosting innym deweloperom serwerów na scenie MTA:SA - dlaczego by nie :slight_smile:

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Cały nasz Projekt, spośród niewielu serwerów na scenie MTA:SA - jest autorski, nie wykorzystujemy OG-RPG, Play Your Stories, ani żadnych innych GM/Fragmentów.

To w końcu budujecie replikę, czy tworzycie serwer roleplay? :thinking:

Przepraszam bardzo,
Kopiowałem wzór, i nie usunąłem tego. - Każdy ma prawo do błędu!
Pardon, poprawione.

@SystemZ zastrzega sobie bodajże czas około 30 dni na rozpatrzenie decyzji.

Ode mnie macie zielone światło, nie skończcie tylko jak poprzednicy.

Ode mnie również tak ;f
Wygląda zachęcająco, byłem kiedyś maniakiem serwerów roleplay w MTA i kto wie - może wrócę.

Zawsze można przesunąć datę otwarcia. :slight_smile: - my nie ucierpimy, a każdy z graczy zostałby poinformowany.

Dzięki, - mam zamiar tworzyć projekt nie taki, że ,na chwilę" lecz na stałe. :wink:

Również dzięki!
Nie tylko tyle co wygląda zachęcająco ale też tyle co jest zachęcające do stałej rozgrywki :slight_smile:

Drobne zdjęcia z serwera :slight_smile:

Czy te wjazdy to garaże?
Jeśli tak to bardzo nierealistyczne, bo tuż za tym jest boisko i zapewne trybuny, a jak widać, budynek jest dosyć szczupły (?).

Nie zwróciłem uwagi na to, że ktoś może zwrócić uwagę na to gdzie znajduje się budynek, pomyślałem no i - głupota, bardzo głupota. - Już zmieniam :slight_smile:

Do systemu nieruchomości i domów, dodałem możliwość lokalów.

Oczywiście ten syf który widzicie, był tylko w ramach testu systemu :slight_smile:

Właśnie trwają prace nad modelami dla frakcji, nasi modelerzy już pracują, - a ja piszę dalej skrypty. :slight_smile:

Majówka nie dla nas!
Trzeba pisać skrypty :slight_smile:

Bardzo dobry opis, ładna prezentacja projektu tylko teraz pozostaje pytanie czy po uzyskaniu współpracy projekt nie zostanie porzucony jak większość. Generalnie ode mnie macie dużego plusa.

Serdecznie nie radzę angażować się we współpracę z tym panem.
Na polskiej scenie jest znane jako dziecko tworzące cheaty, wygraża innym serwerom niszczenie ich przez rzekomą znajomość luk, nie ma żadnych zdolności organizacyjnych i jest niedojrzały.
Przykład zachowania: https://cdn.discordapp.com/attachments/398823444910833664/435489323782111232/unknown.png

Zarchiwizowana stronka z twórczością pexa: https://web.archive.org/web/20170718232939/http://cpex.pl:80/

Jego ostatnie próby tworzenia serwerów kończyły się na paru dniach uptime’u bazując na skryptach z internetu.
Szkoda pieniędzy pana Michała na spełnianie aspiracji toksycznych gimnazjalistów.

Stanowczo ODRADZAM współpracy z tą osobą! Znany jest z prób niszczenia cudzej pracy, grożeniu pylif’owi że ich zniszczy. Ostatni serwer jaki miał ( mnie niż miesiąc temu ) UPADŁ.
Jest on na tyle niedojrzały, że świadomie otwiera nie dokończony serwer.

Nie jednokrotnie pisał do mnie z propozycjami zniszczenia serwera X do konkretnej godzinie.

@brzvsiek @CrosRoad95 Założę się że to są osoby które chcą zaszkodzić 2 osobie której się powodzi, po 2 chyba przestępstwem nie jest przerobienie jakiegoś skryptu z innej paczki?

Przecież serwerów na og-rpg jest w bród, dlaczego lvlup.pro mieliby współpracować z armią klonów? Pokazywanie niekompetencji pex’a nazywasz szkodzeniem komuś? Jeśli ktoś kradnie, a ja nazwę go złodziejem, to ja mu szkodzę?

Ja tylko proforma oznaczę moderację: @Nieznajomy11 @adminek153
To tylko forma zapobiegawcza, jak chcecie się obrzucać gównem to załóżcie inny wątek i tam generujcie syf, nie tutaj.

@_an0 Jestem tego samego zdania nagle pojawiły się jakieś osoby i zaczynają dyskusję która nic nie wnosi.