Pytanie o dostępność serwera VPS

Witam macie może informacje kiedy będzie dostawa 32GB VPS z FR mam już “Podczas realizacji, ~1 w kolejce” z 2 dni jutro trzeci dzień :frowning:

Tutaj jest wszystko opisane: https://stats.lvlup.pro/
Planowana dostawa będzie ~16:00 26.02.2021, ale data może ulec zmianie.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

7 polubień

Przecież 26.02 to nie 14dni :roll_eyes:

Tak, co w tym dziwnego? W skrócie, sprzedają coś czego nie mają na stanie. Chamskie i kompletnie nieprofesjonalne, ale to kwintesencja tego hostingu

Ogólnie coraz więcej ludzi stąd ucieka bo po prostu właściciel gra w jakąś dziwną grę. Polecam poczytać wpisy na forum przed zakupami, swoją drogą to forum to autoantyreklama jeśli ktoś czyta przed zakupem

5 polubień

Tak, ale cena nadal zachęca bo gdzie znajdziesz taniej :stuck_out_tongue:

Chcąc nie chcąc lvlup ma w pewnym stopniu monopol na Polskim rynku vpsów dlatego robią co chcą. Jedyne co wyniosłem z tego hostingu to świadomość że tanio się nie da i albo płacisz za dedyka albo jesteś traktowany jak kolega wyżej.
Swoją drogą w cenie tego z fr ma porządnego dedyka i jeśli ma taką możliwość to radzę mu wziąć jego. DoreK wie jaka jest wydajność oferty fr

edit. Wiem że są też inne hostingi, ale oferta i pozycjonowanie lvlup najbardziej przyciąga

2 polubienia

1 polubienie

9 polubień

6 polubień

Ta, ja sam też czekam na vps 12 GB z fr bo przy kupnie nie było żadnej informacji że jest coś takiego jak kolejka i to taka dość długa xD zamówiłem 3 lutego , byłem 14 w kolejce a dziś jest 8 luty jestem niby drugi w kolejce , ale z tego co patrzę na tym grafanie to się jeszcze zejdzie a ludzie czekają na serwa mc no iks de

Też myślałem że będzie od razu myślałem że aby do 06.02 będzie ale dalej nie ma a miałem zaplanowane beta testy serwera a zaraz tydzień po mieliśmy startować a czas się wydłuża :roll_eyes:

Prawda jest taka, że te tematy są uznawane za “zakończone” i nic sie nie zmieni.

Zamiast blokować sprzedaż, to wolą robić takie kolejki, gdzie nigdy nie wiadomo kiedy te maszyny będą a kiedy nie.

Osobiście mnie to nie dotyka, bo swoją maszynę mamy już długo, ale rozumiem że dla nowych to jest kłopot, ba nawet my początkowo mieliśmy podobną sytuację.

Skoro ten system jest taki mądry, to powinien też po prostu blokować sprzedaż z adekwatną informacją, że narazie nie ma, i koniec.

Jak zwykle zresztą (bo to nie pierwsza taka sprawa), obsługa wie lepiej i swoją wyższością zawsze albo nazywają krytykę i komentarze w tej sprawie albo trollem albo offtopicem, więc nigdy nic w tej kwestii się nie zmieni.

Druga też sprawa, że jak ktoś kupuje maszyne na ostatnią chwilę to tak to się kończy. To tak jak gotować obiad i zaprosić gości na 16.00 a zorientować sie że zapomniało się pójść na zakupy a tu 15.30 na zegarku.