Pytanie o dobry hosting #dyskusja

Witam szukam hostingu www gdzie nie trzeba podawać swoich danych takich jak nr pesel czy miejsce zamieszkania i żeby można było płacić paysafecard i żeby jakość była w miarę żeby nie było jak na titan***.com że kupujesz hosting i nie działa ci nic. DZIĘKUJE

Korzystam z https://sohost.pl/, co prawda trzeba podać dane do płatności, gdyż jest to wymagane prawnie, aczkolwiek o PESEL nie pytają.

Można płacić przelewami lub PayPalem, a środki PSC, jak sam zauważyłeś:

ej przyjacielu a przychodzą na twój adres faktury bo nie mieszkam sam i chciał bym uniknąć zrzędzenia współlokatorów

Z hostingów nie, w zdecydowanej większości przypadków hostingi wybierają e-faktury. Wszystko przychodzi na maila. Podanie adresu billingowego jest po prostu wymagane prawnie i służy tylko do realizacji płatności.

Zresztą, kto by miał płacić za znaczki pocztowe? :wink:

Hekko, MyDevil, webd, linuxpl.com,

Do du*y

Mógłbyś rozwinąć myśl? Hostingi te również korzystają z DirectAdmina, także niewiele różnią się od podanego przeze mnie sohost-u.

Być może, jeśli działanie wymienionych hostingów Cię nie satysfakcjonuje, to może Ty robisz coś źle. Jeśli przedstawisz nam problem szerzej, spróbujemy Ci pomóc.

4lajki

Ewentualnie ja mogę polecić po krótkim użytkowniu atthost.pl. Gdy trzymałem tam swije strony dużych problemów nie miałem, a nawet nie trafiłem na żaden. Teraz głównie utrzymuje tam pocztę.

Dlaczego twierdzisz, że marki H88 są “do du*y”?
Miałeś styczność z ich hostingiem serwerów WWW czy opierasz się na opiniach ludzi którzy są takiego typu jak ty?
Powiem, że posiadam hosting w hekko.pl i nie można powiedzieć złego słowa.

Wybór hostingu lub usługi VPS u marek H88 to poważny błąd, dużo klientów się przenosi do konkuręcyjnych firm. H88 to kolejna firma pokroju na***.pl

Miałeś usługi tam , że tak mówisz?
Może nam zaprezentujesz co działa nie tak - pisząc coś o jakiejś firmie warto mieć dowody :slight_smile:

Miałem usługi i to nie jedną, może powiesz, że opinie SysAdminów/WebDev są nieprawdziwe?

Dowód posiadania usługi, żebyś nie płakał, że kłamie :smiley:

Na każdej matce jest robiony overselling w takim stopniu, że czasem prędkość zapisu/odczytu dysku jest okrojona do zera.

Gdybyś wiedział jakie praktyki stosują i co robią z stałymi klientami to byś przepraszał całe te forum za twoje posty wyżej.

Za kogo ty się uważasz żebym tutaj kogoś za własną opinie przepraszał?
Mówiłem o hostingu WWW, a nie o jakiś vpsach, proszę czytaj dokładniej.

Hosting WWW również posiadałem do testów lecz wygasł :slight_smile:

Coś jeszcze?

Tak, nadal nie zaprezentowałeś żadnych dowodów - są to niestety puste słowa.

Przeczytaj sobie ten temat :slight_smile:

Nadal puste słowa? Zobaczysz sam się przekonasz na własnej skórze :slight_smile:

W internecie można wyszukać całą masę negatywnych jak i pozytywnych opinii.
Proszę zakończmy już ten #off-topic

To nie jest offtopic tylko związane z tematem doboru firmy więc odradzam firmę przekret sp.zoo

Okej, warto wspomnieć , że napisałem , że polecam H88 ale chodziło mi głównie o https://futurehost.pl/ :slight_smile:

Hej, poczytaj coś na temat hostingow offshore. Jeżeli chciałbyś kupić domenę i hosting, aby np. Stworzyć stronę www z filmami (coś jak kinomaniak myśle ze to rozwiąże twoje problemy z blokowaniem domen itp). Nie korzystałem ale wiem ze coś takiego jest a wiec nie powiem jak gam reszta. Co do danych do płatności wpisz sobie normalnie na chillku Jacek Makłowicz i nikt tego nie sprawdzi po prostu prawo tak wymaga ;/