Przywrócenie wyglądu z bety

Chyba nie do końca zrozumiałeś, po prostu moim zdaniem jest ok.

Jeszcze to przyczepianie się, że zaczyna przypominać to v2 - to już lekkie przegięcie.
Co do uproszczania - jeśli panel jest nadal odpowiednio funkcjonalny, jest to dobre.

Trzeba też zaznaczyć, tak jak to systemz zrobił, że prawdopodobnie pojawią się jeszcze tam jeszcze jakieś opcje / zmiany, jeśli chodzi o vpsy.

Opcje opcjami, ale chodzi o sam fakt, jak ten panel wygląda. Teraz mam takie wrażenie jakby wszystko było “porozrzucane” (nie wiem jak to określić) a panel podczas bety był znacznie jakby wygodniejszy.

Osobiście wygodniej korzysta mi się z tej wersji.
Na pewno nie za długo używałeś tamtej? Jednak przyzwyczajenia. =)

Dlaczego więc większość użytkowników ma kompletnie inne zdanie?

Bo nie każdy jest taki sam i lubi to samo? Dyskryminacja mniejszości. :thinking:

:kappa:

Panel jest tworzony chyba dla wszystkich użytkowników a nie dla jednego daffita który woli dziwne, nowe ułożenie i wygląd elementów w panelu :kappa:

Nie żebym się czepiał, ale nie nazwałbym zamkniętej grupki pięciu osób większością klientów lvlup. :stuck_out_tongue:

nie, nie przegięcie - tego typu stylistyka, headery,

to wręcz flagowe rzeczy z v2, więc nie sądze że to przesada.

co do upraszczania - idąc twoją logiką, po co więc się w to bawimy na tym etapie gdzie funkcjonalność jest ta sama a wygląd został zmieniony?

co do zmian - rozumiem, ale skoro sam prosił o input to możemy go dać :stuck_out_tongue:

Bardzo dobrze, że dyskusja się rozwija. Jest to kluczowe dla wyjaśnienia, dlaczego i komu co się podoba.
Ja podtrzymuję zdanie:

jeśli się nie wypowiedzą, ich strata, nie powinni potem psioczyć że coś się nie podoba albo rzucać tekstami typu “panel jest brzydki” jeśli aktywnie nie uczestniczą w procesie jego tworzenia - skoro my uczestniczymy, to staramy się i krytykować i chwalić, lecz na pochwały czas będzie pózniej,jak zobaczymy więcej. To co jest do tej pory, jest fajne, ale brakuje konkretnej funkcjonalności - więc jak będzie, to będzie można więcej powiedzieć.

W nowym panelu informacje o timeupie i ważności serwera zajmują po prostu za wiele miejsca i są zbyt bardzo oddzielone od reszty. W poprzedniej wersji wszystko było w jednej jakby kategorii, gdzie można było również włączyć/wyłączyć serwer, jak dla mnie takie rozwiązanie jest przejrzystsze i po prostu ładniejsze. To samo w sumie z resztą, w becie było to umiejętniej zrobione.

Nie żeby coś, ale - jeśli będziemy odkrywać koło na nowo, że dyskusja na temat problemu go rozwiązuje, to do niczego nie dojdziemy. xD

Niestety mogę się zgodzić tylko z tą częścią posta. To, że inni klienci/użytkownicy nie uczestniczą w procesie tworzenia nie oznacza, że powinno się ignorować ich istnienie. W obecnej chwili jeśli dobrze liczę mamy 3 na nie, 1(a może nawet 2, bo systemz, też użytkownik :thinking: ) na tak dla nowego wyglądu.

czy ja pisze o ignorowaniu ich zdania? piszę o tym, że takie gdybanie rzędu “nie sądze że 5 osób to reprezentacja całego grona klientów” powinna prowadzić do tego, że systemZ nie musi sie pytać nikogo o zdanie, a jednak to robi - ale pyta tych, którzy chcą być pytani. Jeśli ktoś otwarcie nie podzieli się opinią, to przepraszam my mamy zgadywać co ktoś myśli?

Ten fragment w mojej ocenie wskazuje na podejście typu: “to nie mój problem, że coś się komuś nie podoba, mi się podobało”. (to tylko przykład, niekoniecznie odnosi się to do wyglądu, chodzi ogólnie o UX)

Czasami trzeba myśleć szerzej, w tym przypadku przemyśleć jacy klienci korzystają z usług. Myślę że będziemy brać pod uwagę w tym przypadku - najprościej to ujmując: wiek i rozgarnięcie.

No bo nie musi, ale jednak to robi. Co dwie głowy to nie jedna. - W takich przypadkach po prostu samemu można wpaść na jakiś lepszy pomysł czytając opinie innych, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Sam tak robię.

Z drugiej strony, jeśli faktycznie chce się tworzyć super-panel-dla-każdego, to tak jak wspomniałem - trzeba myśleć szerzej. Obecnie mam wrażenie, że tylko ja zrozumiałem o co systemz chodzi. =)

A ja proponuję poczekać na wypowiedź @SystemZ a potem dyskutować dalej bo to chyba nie ma sensu :thinking:

po części to prawda - gdyż, ostatecznie, to problem Systemz co z tym zrobi, i mam w tej kwestii najmniej do gadania. Forum służy do tego, abym mógł przekazać swoją opinię, nie opinię brata ciotecznego siostry czy wujka mojego dziadka - więc mówię to bardziej o tym, że jedyne co osoby takie jak ja moga zrobić, to brać udział w dyskusji - każdy ma możliwość, lecz nie każdy chce, jego strata, lecz tak samo jak w demokracji, skoro nie głosowałeś, to potem średnio sądzę że osoba ta ma prawo do krytyki rządzącej opcji politycznej (to taka dygresja).

nie zrozumiałeś tego co chciałem przekazać - nie dyskutuje tu o podejściu, bo ono jest dobre, chodzi o przykład do czego doprowadza myślenie które zaprezentowałeś wyżej. Nie dziel mi zdań na pojedyńcze słowa, to może będzie prościej zrozumieć (taka prośba na przyszłość).

poczekamy, zobaczymy, System zrobi jak uważa.

Widzę że obie wersje budzą skrajne emocje.
Postaram się zrobić rozeznanie czy mogę rozesłać klientom ankietę, niech popatrzy na to więcej osób i wybierze co im bardziej się podoba.

Generalnie mówiąc szczerze to o ile pamiętam gdy pisałem kod bety z @Libter to starałem się po prostu wcisnąć gdzie się da informacje i przyciski, nie wiele myślałem o wyglądzie, miało działać.

Nad wyglądem RC myślałem dobre kilka godzin i dopiero zacząłem to implementować więc zrozumcie moje zdziwienie gdy większości osób które tu się wypowiadają podoba się praca gdzie niezbyt się postarałem :sweat_smile:

Mogę też spróbować jeszcze raz i zaproponować trzeci zupełnie inny wygląd tej zakładki VPS, byłoby super gdyby wtedy dwie grupy osób wolały go od bety i obecnego RC :sunglasses:

Można i tak, ale co w przypadku gdy się nam nie spodoba? “Powrót” do bety? :kappa:

Wtedy SystemZ może już oficjalnie usunąć konto. :thinking:

:joy: :joy:
Według mnie w sumie można spróbować, aczkolwiek ten wygląd z bety jest na tyle OK, że nie widzę (przynajmniej ja) sensu robienia jeszcze innego :stuck_out_tongue: