Prośba o współpracę

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Niestety raczej to nie pójdzie :confused:

• poczytaj sobie

Aktualnie nasze prace dobiegają końca ale nie mamy za bardzo środków na serwer VPS.

excuse me wtf?
Dostosuj się do wzoru.

excusez-moi quoi de la fuck

Jakie? :slight_smile: Proszę rozwiń myśl, sądzę że nie tylko ja jestem zainteresowana, a Wasza strona tak trochę nie informuje o projekcie.

• czasowe /tpa
  • czasowy /spawn
  • particlessy pod nogami
  • tzw. Amulet Boga
  • Nowy system banowania
  • /serce -> dodaje 1 serce (tak wiem, z dragona)
  • Nowy system sprawdzania
  • Świąteczne Bossy (respią się co np. 10min na losowych kordach)
  • Nowy system losowego TP
  • SideBar
  • Nowy wygląd zabójstw (wyświetla się na środku ekranu)
  • Fly na spawn dla rang premium

Tak, wiem. Ten kto gra w Minecraft na PC myśli sobie “hmmm… A co tu jest nowego?” Ale właśnie problem w tym, że to co ja robię, to serwer na TELEFONY. Ta gra jest troche zacofana jeśli chodzi o pluginy. I właśnie to powoduje, że ludzie czekają na mój serwer. Gracze dowiadują się o nowościach z mojego kanału YouTube (Kanał: AdiPol1359 / 510 subów). Zapomniałem dodać. Mówiąc “Nowy system” mam na myśli to, że inne serwery miały też takie coś ale my zrobiliśmy to tak, że działa to zupełnie inaczej i lepiej.

To się wyklucza

Nie za bardzo zrozumiałeś. Owszem jest takie coś, ale na serwerze PC. Ja robię serwer MCPE i wzoruję się na serwerach z PC żeby urozmaicić tą grę. Zazwyczaj serwery które startują w tej grze mają takie same pluginy, 0 nowości i krótko mówiąc są pod kasę. Ja natomiast próbuje w choć małym stopniu urozmaicić tą grę. Np. czasowe /tpa. Tylko ja mam ten plugin a bardzo polepsza rozgrywkę.

I co z tego, że:

JEST COŚ TAKIEGO, TYLKO NA SERWERZE PC. JA TO ROBIĘ NA MCPE

Żadna innowacja, bierzesz rzeczy z serwerów PC i dajesz to na MCPE…
Jestem na nie.

Tak, ale serwer MCPE to serwer na telefony. Zazwyczaj grają na nim osoby, które nie mają pc. I właśnie boli mnie to, że ta gra jest tak zacofana że nie ma czasem nawet komendy /pomoc. Wiec mówiąc wzorując mam na myśli to, że prowadzam nowość do comunity MCPE. Poza tym to wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Pluginy na pc pisze się w Javie, natomiast w MCPE pisze się w PMMP. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Brak zastosowania do wzoru, “mcpe 0.15” - dlaczego nie nowsze wersje?

Za wzór przepraszam. Jeśli chodzi o tą wesje to podam Ci 2 powody:

• Mało polskich graczy
  • Bugi
  • Brak optymalizacji
    Próbowałem zrobić serwer na nowszą wersję. Graczy nie da się przekonać, oni wolą 0.15x. A ja serwer robię oczywiście dla graczy :slight_smile: Również problem jest z bugami, kopiąc stone spadasz nagle w dół do bedrocka. I niestety, ale nowsze wersje działają tylko na dobrych telefonach.

A może raczej graczom nie chce się kupować legalnej kopii (crack = piracenie = nielegalne w Polsce) :confused:
Optymalizacja jest, błędy są naprawiane (w tamtej też pewnie jest mnóstwo bugów, więc wiesz :P)

Błędy są, wiem bo nie tylko ja próbowałem zrobić. Mógłbym spróbować je naprawić ale nie zależy to ode mnie, zależy to od graczy. Dla siebie tego robić nie będę.

Takie “bugi” nie sprzyjają rozgrywce, jako “dobry właściciel” mógłbyś je naprawić.

Bugów nie ma na wersji 0.15.x Wszystko jest naprawione. Błędy występują na nowszych wersjach. Tak jak mówiłem, dla siebie tego nie będę robił ponieważ gracze poprostu lubią wersję 0.15x i się nie przeniosą (Kilka razy ich namawiałem i skończyło się to niepowodzeniem)

Najpierw piszesz, że jest problem z błędami, a później, że są naprawione :thinking:

Przeczytaj uważnie. Pisze, że BŁĘDY WYSTĘPUJĄ NA NOWSZYCH WERJSACH. Ja robię na wersji 0.15x - powiedzmy że jest to odpowiednik 1.7.2, ale na telefony. Natomiast występują też nowsze wersje typu 1.7 (odpowiednik 1.13) i polskich graczy tam nie ma

To najwyższa pora, żeby być innowacyjnym i zrobić serwer na najnowszą wersję. Przecież o to chodzi? A to że nie ma to raczej bzdura, trzeba umieć do nich dotrzeć. Do osób, które nie oszczędzają 30 złotych na grę.
To i brak wzoru powodują że jestem na nie :slight_smile:

I tak gracze nie przejdą, większość z nich ma słabe telefony. Nie będę się rozpisywał na ten temat. Trzeba siedzieć w comunity MCPE żeby zrozumieć.