Prośba o pomoc w instalacji silnika

Wrzuć go w formacie .jar a to jak go ty na komputerze otwierasz - za pomocą winrar, winzip czy co tam jeszcze jest obojętne.

Ja gdy pobieram z automatu mam go jako plik java (taki znaczek po środku ) :slight_smile:

To dobrze, tak wrzuć go na serwer :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

I nie działa. Piszę gdy włączam server ,Błąd przy włączaniu, zainstalowałeś silnik? ‘’

Jak to jest możliwe?
Czy ten silnik na pewno nazywa się sewer.jar ?
Czy na pewno jest w odpowiednim folderze?

Załącz obrazek jak to u Ciebie wygląda.

O ile plik nie nazywa się serwer.jar.jar wszystko wydaje się być zrobione bardzo dobrze, nie widzę błędów.

Spróbuj wgrać silnik przez panel i podmień go z tym silnikiem…

Czy jest to jakiś nie standardowy silnik czy zwykły Spigot/Craftbukkit ?

spigot :slight_smile:

tylko że w panelu nie ma na wersję 1.7.10 :smiley:

Ale tak tylko z czystej ciekawości, spróbuj zrobić tak jak napisałem, zresetuj serwer i ciekaw jestem czy to będzie działać. Widziałem, że nie wygenerował Ci się na początku folder z serwerem, może to pomoże.
Potem usuniesz te wygenerowane pliki i wrzucisz swój silnik do tego folderu.

Przed tym usunąć pliki ?

Możesz.

Wiesz co ? Nazwa silnika nie miała być taka ? serwer36961.jar a nie serwer.jar ?

Może być i taka i taka, podczas pierwszego uruchomienia panel i tak nada nazwę silnikowi serwer[id].jar

w moim przypadku nie nadał XD

Czy teraz udało się Tobie podmienić te silniki? Pamiętaj, żeby podczas zamiany serwer był wyłączony.

Teraz usunę wszystkie pliki i zainstaluje silnik z platformy potem usunę plik o nazwie serwer36961.jar i zastąpię go plikiem z spigota (oczywiście ze zmienioną nazwą )

1 polubienie

Panie majster sprawa bo server działa ale nie na modach ;/

Silnik, który obecnie zainstalowaliśmy nie będzie obsługiwał modów a pluginy.