Prośba o permisje z netspeak lub jakieś gotowe

Siemka bo chce zrobić serwer dla kolegów TS3 ale nie mam czasu na tworzenie rang i tym podobnych, po prostu poprosili czy byłbym w stanie zrobić im serwer wiec stwierdziłem ze jak znajdę jakąś gotową paczkę to im odpalę i teraz moje 2 pytania:

1. Czy ma ktoś VoiceVPS z Net-Speak i byłby w stanie skopiować mi rangi ułożenie kanałów z jakiegoś gotowego tam szablonu najlepiej żeby były rangi liderowe jakieś strefy publicznie no jak pod serwer publika.

2. Jeśli nie macie VoiceVPS z Net-speak np to czy ktoś wie czy istnieje może taka gotowa paczka serwerowa ts3 “DZIAŁAJĄCA” bo nie ukrywam szukałem chwilkę na tsforum czy egcforum i nic nie znalazłem co by działało :stuck_out_tongue:

Dzięki z góry jeśli ktoś podejmie się tego wyzwania i mi pomoże :smiley:

Odpowiadając na twoje drugie pytanie, wpisałem w google “gotowy serwer z rangami teamspeak” i długo nie trzeba szukać

O dzięki wielkie ale nie wiadomo czy to działa bo jak mówiłem juz parę gotowych baz sprawdzałem

Poźniej dam znac czy działa

Okej działa ta baza danych lecz że tak powiem jest bardzo słaba i zle są ustawione permisje

Najbardziej te z Netspeak by mnie interesowały a szkoda mi dac 25zł za coś co uzyje tylko 5 min dlatego kogoś o to proszę kto ma