Projekt tablisty

nieaktualne
Tagi: #<Tag:0x00007f14a2a256a8>

Siemka,
od dłuższego czasu piszę sektory i jestem aktualnie przy tworzeniu tablisty (ogólem jest zrobione). Chcę się zapytać, czy proponujecie jakieś zmiany w stosunku do aktualnej:

Całkiem spoko, fajnym pomysłem są te głowy graczy obok ich nickow :slight_smile:

Jeszcze zastanawiałem się, żeby dla gildii dodać wybór główki na topce (teraz jest kaktus, a będzie mozna wybrać inne moby)

TOP #1 gildii/rank. - diamentowy blok obok
TOP #2 gildii/rank. - złoty blok obok
TOP #3 gildii/rank. - żelazny blok obok

Tak bym zrobił.

Myślałem nad tym :stuck_out_tongue: Dodam wybór główki dla właściciela gildii, jeżeli jest w topce (1-3) to otrzymuje dodatkowo do wyboru te bloki

Potrzebujesz pomocy w pisaniu? Strasznie mi się nudzi, a taki projekt to fajna sprawa :slight_smile:

Zależy o jakiej pomocy mowa :smiley: Sam system sektorów pozostawię dla siebie (jest to duży projekt i współpraca byłaby ciężka). Jedynie wchodzi w grę np. plugin na drop pod sektory (np. globalny drop x2 na każdym sektorze itp) i tego typu rzeczy :stuck_out_tongue:

Obojętnie, chodzi mi pisanie w np. Sarosie, jednego Projektu, szukałem kiedyś osób, ale nie udało mi się

Zauważyłem, że od opublikowania sektorów Otka dużo osób tworzy własne sektory. Nie wiem czym jest to spowodowane i nie mówię, że zrzynasz od niego kod.

Ale ogólnie tablista spoko. Możesz dać na bottomie tablisty wiadomość do członków gildii (przesuwaną)

Zauważyłem ze od pierwszego użycia sektorów przez serwery hardcore (skkf/mchc, nie wiem które było pierwsze) pojawiło się dużo sektorów :wink: Nigdy jego sektorów nie miałem pobranych i nigdy prawdopodobnie nie pobiorę (o ile w ogóle są na necie). Zanim zaczniesz cos gadać to pomyśl :wink:

Ja nie widziałem żadnych sensowniejszych sektorów. Ja wyraziłem tylko swoją opinie, a co z nią ludzie zrobią to ja nie wiem. Ja ci nie mam jak udowodnić, że tak na pewno jest, ale ty też tego mi nie udowodnisz. Chyba, że robisz to z otwarym kodem źródłowym.