Projekt sieci serwerów Minecraft - Craftable.PL

Witaj, od ponad 2 tygodni tworzę projekt sieci serwerów. Jest to duży projekt na dużą skalę,
w trakcie tworzenia jest 10 trybów (+ 2 minigry). Poniżej je wymieniam.
Creative, CaveBlock, SkyBlock, HardCore, Survival, RPG, MiniGry (Villager Defense i BedWarsy), Prison, KitPVP oraz RealLife.

Wszystkie tryby będą na wersję 1.8.9-1.15.1 (pewnie 1.16 też bo dojdzie w tym czasie).

W związku z ilością trybów i potrzebowanymi pieniędzmi na lepszy start serwera (jeśli nie znajdę sponsorów to i tak będzie wszystko to co ma być, mam pieniądze ) poszukuję dość dużej ilości Administracji na wszystkie tryby + Opiekuni na niektóre tryby (opiekun zajmuje się administracją/podaniami itd.). Od razu mówię, że nie szukam Programistów. Po za administracją poszukuję też sponsorów, o których już mówiłem, nie znajdę to i tak będzie wszystko. Sponsorzy otrzymają rangę na Discordzie oraz serwerze. Otrzymają też % z zarobków danych trybów (max 1 dla zwykłego Sponsora, max 3 dla Sponsora+ - sponsor wybiera, które tryby - musi być ten tryb wolny!), procenty z zarobków będą różne, im większy Twój wkład tym więcej zarobków, maksymalnie 60-70% z zarobków danych trybów. Minimalny wkład Sponsora to 20zł (PSC, PayPal, Przelew), minimalny wkład Sponsora+ to 60zł. Oczekujemy tych pieniędzy co miesiąc, jeśli Sponsor zrezygnuje nie otrzyma już potem % z zarobków danych trybów. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu, możesz też dołączyć jako nasz przyszły Gracz To serdecznie Cię zapraszamy na naszego Discorda, link poniżej Wam daję.

invite.ovh/craftable

PS. Szukamy też partnerów :wink:

Powodzenia życzę, mam nadzieję że strona www też w trakcie robienia? Skoro taki potężny projekt to fajnie by było móc zobaczyć coś zachęcającego.

Nie rozumiem tylko po co jednak szukasz tych sponsorów, skoro masz pieniądze :stuck_out_tongue: Chcesz się zabezpieczyć bo nie wierzysz we własny projekt? Osoba która by wierzyła mocno w swój projekt tak szybko nie rezygnowałaby z udziału w zyskach. Taka moja opinia :slight_smile:

p.s. jest opcja edycji posta, nie musiałeś pisać odpowiedzi

Witaj, jeśli znajdziemy sponsora będziemy mogli jeszcze lepszą reklamę zapewnić, tak strona internetowa i reszta jest w tworzeniu :smiley: Dzięki za opinię i życzenie powodzenia.

1lajk

Start sieci serwerów został oficjalnie przełożony na początek wakacji. Do tego czasu załatwimy sobie spółkę sp z.o.o i YouTuberów, którzy będą nagrywać na starcie. Zapraszamy do współpracy, lub oczekiwania na efekty naszej ciężkiej pracy :smiley: Discord >>> invite.ovh/craftable
PS. Będzie też dostępny TS3 naszej sieci serwerów. Mamy zaplanowane stworzenie sklepu/forum/strony. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to możecie je złożyć na naszym Discordzie, z chęcią je dodamy o ile jest to wykonalne :slight_smile:

@LeKuLaQ jeżeli potrzebujesz hostingu pod stronę zapraszam na pw :wink:

Niestety, ale już mamy wykupiony hosting pod www itd. :smile:

Pomysł wygląda ciekawie, na plus obsługa różnych wersji i różnorodność trybów.

1lajk

Raczej większość sieci obsługuje wiele wersji i ma wiele trybów, nic wyróżniającego. Ja jestem ciekawy czym będzie się wyróżniała ta sieć :wink:

1lajk

Będziemy obsługiwać wiele wersji, na trybach w większości będą autorskie pluginy i ciekawe dodatki, które będzie można nabyć za pieniądze w grze, jedynie będzie można u nas kupić VIPa lub VIPa+ i jeszcze unbana :slight_smile:

Dziękujemy.

W tworzeniu jest aplikacja, która będzie dostepna w Sklepie Play. Będzie można w niej podejrzeć ile graczy aktualnie gra i kilka innych fajnych rzeczy :slight_smile:

Po co robić zbędna aplikacje, skoro szybciej można to zrobić poprzez www

2lajki

Bardzo mnie zastanawia jakie to będą, bo ciężko mi wyobrazić ficzery do apki serwera minecrafta, które sprawią, że będzie miało sens instalowanie takiej aplikacji - przecież sprawdzanie kto gra trochę średnio ma sens żeby komuś chciało się wchodzić w aplikacje :thinking:

Bez powodu tego nie robimy :))

Ojojo, będą to bardzo fajne funkcje które się bardzo przydadzą :smiley:

Czekamy na konkrety :v

Zapraszamy na naszego Discorda, tam można będzie się więcej dowiedzieć/dopytać :smile:

Aplikacja ma już swój launcher uruchamiający, zmigrowaliśmy TS3 na nową maszynę, nasza strona jest już też na nowej maszynie i jest już zaczętą.

Jak zaczęta jak pusta XD