Projekt nowego panelu klienta v3.0

Nie wiem czy zrobił to inny hosting w Polsce ale mam przyjemność zaprezentować frontend panelu klienta na licencji opensource, w tym wypadku jest to MIT

MIT to bardzo liberalna i przyjazna licencja zarówno dla developera jak i korzystających z kodu gdzie można nawet: ściągnąć, zmodyfikować kod oraz go sprzedawać, wystarczy tylko zaznaczyć autorstwo projektu.

Obecną zbudowaną wersję można obejrzeć na http://demo.lvlup.pro
Polecam zawsze użyć Ctrl + F5 aby wczytać najnowszą wersję.
Aktualizacja kodu jest co dzień lub kilka.

Cały kod można znaleźć na GitHub: https://github.com/lvlup-pro/spawn-frontend

Z chęcią wysłucham opinii odnośnie wyglądu.

Jest sporo błędów i generalnie to nawet nie jest jeszcze czas na ich zgłaszanie, bardziej chodzi mi o to czy podoba wam się kierunek w którym to podąża, szybkość na urządzeniach mobilnych oraz kolorystyka.

Przez jakiś ostatni rok lub więcej planowałem znalezienie i użycie elementów które będą bardzo szybkie gdyż powolność strony to moim zdaniem jeden z najbardziej irytujących czynników.
Wygląda na to że wreszcie udało mi się znaleźć elementy które spełniają moje wymagania i skleić je w całość. Póki co nie jest tu używane nawet jQuery co czyni rozwiązanie lekkim.

3 polubienia

Jak na razie prezentuje się swietnie :wink: Dla pewności: będzie możliwość wielu użytkowników oraz maszyn?

PS: A co w tej sytuacji z AimPanel? To ma go zastąpić?

To zupełnie inna rzecz niż Aimpanel i panel klienta go nie zastąpi.
W panelu klienta są płatności, zgłoszenia itp.
Aimpanel to projekt panelu hostingowego do gier i ten nowy panel klienta będzie miał z nim integrację.

Innymi słowy Aimpanel to wydzielona część panelu klienta do obsługi serwerów gier.

Mam nadzieję że teraz rozumiesz już jak to będzie działać.

2 polubienia

Rozciągnąłbym buttony i zrobił coś na styl flat.

Możesz rozwinąć? Mi się obecnie wydają płaskie. Mają małe zaokrąglenie.

chyba chodzi oto, aby były na całą szerokość tego paska po lewej stronie.

A, chodzi o menu. Sądziłem że chodzi o zielone przyciski przy zmianie hasła, następnym kroku zamówienia itp.

Kombinowałem już z tym wcześniej ale usuwając padding dziwnie to wygląda, jest za mała separacja między krawędzią przeglądarki jak dla mnie.
Sami zobaczcie jak się to prezentuje przy systemowym pasku po lewej.

Próbowałem też dać trochę margin dla pozycji w menu (patrz “Nowości”)

Ale to raczej nadal nie wygląda super.
Chyba że ktoś ma inny pomysł jak to rozwiązać?
Może być kod CSS wklejony na forum, przyjmę też chętnie pull requesty na GH :slight_smile:

2 polubienia

U mnie wygląda to tak: http://screenshot.sh/mMiRZmvctD5AT
Nie wiem czy mu chodziło o to czy może co innego. Nie jest chyba najgorzej z ta przerwą.

Moim zdaniem Pomoc jest mało przejrzysta strasznie odtrąca.

Szczerze? Nie podoba mi się :(. Mnie ten design odpycha… Mam nadzieje że jeśli to wprowadzicie to będzie można przeskoczyć do terazniejszego wyglądu.

Który element to powoduje?
Było za dużo podstron z pomocą więc teraz będzie tylko ta jedna.
Łatwiej w nawigacji jak dla mnie.

Przez jakiś czas będzie dostępny zarówno nowy jak i stary panel. Potem stary zostanie usunięty. Nie dam rady wspierać dwóch zupełnie innych rozwiązań technicznych za długo.
Co dokładnie jest złego w tym wyglądzie? Chodzi o układ czy kolorystykę?
Wskaż co poprawić :slight_smile:

Nwm czy to jest w planch, czy nie, ale ja bym dodał hover na te przyciski po lewej z lekko jaśniejszym kolorem, coś jak przy tych zielonych :wink:

Dobry pomysł, faktycznie to przeoczyłem. Będzie styl na najechaniu :slight_smile:

Chodziło mi o rozszerzenie do krawędzi i usunięcie obramowania.
Możesz jeszcze zrobić większy odstęp by się lepiej prezentowało.

Chociaż… Na telefonie to fajniej wygląda niż na komputerze… Jest OK- 6/10 :wink:

Moja ocena tego panelu jest następująca - 5/10.

1. W obecnym zastosowaniu menu tzw. pasek boczny/pasek zadań jest za mały. Jednakże po moich próbach/testach tego pasku większy ma dużo mniej zastosowań, a wygląda średnio.
  2. Z początku myślałem, że obecny panel jest łatwy, ten jest dużo łatwiejszy, wszystko dość przejrzyście opisane.
  3. Wygląd bardzo naturalny- neutralny. Podstawa.
  4. Na telefonie wygląda 2 razy lepiej niż na komputerze.
  5. Nie przemawia przez mnie ten panel do końca…

Tutaj jest lekka moja propozycja:

Chodzi mi głównie o samo menu - jak dla mnie lepiej się prezentuje niż to z propozycji.

- Mój panel 2 razy większy.

Po za tym reszta jak na razie prezentuje się całkiem nie źle…

1 polubienie

Dzięki za wskazanie co jest źle :slight_smile:

Jak sądzicie, tak byłoby lepiej? Mam już kod ale nie wrzucałem jeszcze na serwer. Czekam na opinie.
Według mnie faktycznie chyba te małe menu psuło cały efekt. Teraz wygląda lepiej.

Popracuję jeszcze nad podświetleniem menu przy najechaniu oraz wstawieniem loga zamiast tekstu na górze.

3 polubienia

Teraz jest spoko :slight_smile:

Teraz jest dużo lepiej :slight_smile:

Dokonałem kilku zmian i utworzyłem propozycję na GitHubie:
https://github.com/lvlup-pro/spawn-frontend/pull/1

Panel po uwzględnieniu proponowanych zmian wygląda tak:

Co o tym sądzicie:

• czy nowe menu jest lepsze czy może lepiej zostawić menu przedstawione tutaj?
  • czy coś jeszcze wymaga zmiany?

Gotowe :slight_smile:

1 polubienie