PROJEKT - BestMINE.pl

Jeżeli możesz podaj mi adres serwera(RPG) który istnieje i jest tam spora ilość graczy.

Ładne ad hominem. Sytuacje teoretyczną porównujesz do praktycznej, które nie ma na dzień dzisiejszy racji bytu, przez co wychodzi Twój brak argumentacji. Podziękuję za dalszą dyskusję z Tobą, szkoda mi czasu.

Właśnie myślę, że ludzie mają pomysł tylko boją się nim podzielić Właśnie z powodu plagiatu

No, ale to nie oznacza, że nie mają pomysłu.

Dokładnie tak!

No ale napisałeś

więc sam sobie zaprzeczyłeś.

Może źle to napisałem. Chodziło mi tutaj, że ludzie MAJĄ pomysł tylko nie chcą się nim dzielić ze względu na plagiat.

No, i precyzyjniej :stuck_out_tongue: Dzięki!

Każdy ma inne zdanie, forum jest od dyskusji.
Już tłumaczę dlaczego tak twierdze, wystarczy zerknąć na listy serwerów mc polskie jak i zagraniczne i po tym można wywnioskować, że takich serwerów jest mało oraz na owych serwerach jest mała ilość graczy.

Ale Twoje twierdzenie neguje wszystkie projekty, nie tylko z gatunku obecnej materii. To jest nihilizm.

Nie nie mówię o wszystkich projektach, większość serwerów jest fajna ale przed rozpoczęciem prac nad projektem należy przemyśleć czy będą gracze.
Projekt o którym wyżej napisałeś jak najbardziej podoba mi się tylko niestety ludzie już na takich serwerach nie grają.

Mi np brakuje informacji o nowościach tego projektu od autora.

Czyli model biznesowy i marketing, który idzie wypracować niezależnie od pomysłu.

Ale to nie jest najprawdopodobniej wina pomysłu. Patrzysz na to spectrum zbyt wąsko.

Przecież masz stronę internetową, nawet w komentarzach podali nowy brand. Nie rozumiem sensu przytoczenia tego przykladu :smiley:

Poddaje się w dyskusji.
Powód:
Chwilowy brak argumentów.

Wszyscy się czepiają innowacyjności, ale powtarzam co Wam z tego jak taki serwer nawet nie ma miejsca bytu patrząc na obecną sytuacje i społeczność minecrafta. Na siłę nie da się tego zmienić. Teraz jest moda na to co jest. Ludzie lubią takie serwery. Patrząc chociażby na te, które są w polsce najbardziej popularne czy też za granicą, to właśnie tego typu jaki mam zamiar zrobić. A jeśli ktoś miałby podać jakikolwiek serwer “innowacyjny” z własną fabułą czy te z listy do tej pory przyjętych jest jakikolwiek, który ma albo miał na starcie ponad 200 graczy? Czy kolejna tego typu współpraca, bo “coś jest inne” ma jakikolwiek sens jak taki serwer i tak się skończy po kilku dniach?
Podczas kiedy mogą wesprzeć coś co przyniesie obustronne korzyści.

Nie powiedziałaś nic nowego, co by nie zostało wymienione wyżej, toteż nie będę powielał swoich wypowiedzi.

Gdyby ludzie robili ciągle to samo, bo jest sprawdzone i opłacalne to rozwój by nie istniał na żadnej płaszczyźnie. :V

Z tym u nas nie ma problemu, sadzę że sporo osób z forum może to potwierdzić.

Jeśli wyróżniają się od tego co można zobaczyć na innych serwerach, to sądzę że to powinna być wręcz główna część Twojego posta :slight_smile:

Technicznie się da chociaż sądzę że wymaga to sporo pracy, niestety już dawno nie zarządzałem MC, szczególnie na taką skalę więc operuję tylko ogólnikami :slight_smile:

Martwi mnie że wspominasz o ilości graczy, nie jednak o dobrej zabawie dla graczy a przez to mam na myśli konkretnie co możesz zaoferować dla nich czego nie widzieli w innym miejscu. Wszystko brzmi mi na tryby które są “na rynku” już sporo czasu bo nawet jako osoba która pogra w MC kilka godzin na rok coś kojarzę.

Znów duże cyferki.

Odnoszę wrażenie że to serwer jak wiele innych, z tą różnicą że zostanie użyty element reklamy w większej skali aby osiągnąć wiele graczy, ostatecznie nie powodując większej dynamiki w kreatywności serwerów.

Smuci mnie fakt że sporo obecnych serwerów gier jest traktowana trochę jak fabryka cyferek :sob: Widocznie jeszcze przyjdzie mi poczekać na serwer który chce aby wzrost ruchu na nim był organiczny, z polecenia innych graczy ze względu na dobrą zabawę.

Osoby “czepiające się” mogą mieć rację więc to wyrażają swoimi postami.
Ta kategoria na forum jest przeznaczona dla właśnie projektów gdzie innowacyjność to podstawa. Jeśli jej nie widzą to mogą być zniechęceni i trzeba się napracować żeby było inaczej :slight_smile:

Szukamy czegoś czego jeszcze nie widzieliśmy, wierzymy w kreatywność ludzi którzy widzą rzeczy inaczej od tego co spotyka się w branży. Nie możesz oczekiwać że powiemy Ci ze szczegółami o czymś czego jeszcze nie widzieliśmy. Możemy za to powiedzieć “nope” gdy widzimy że to nie to czego szukamy.

Zauważ że nigdzie nie jest napisane że szukamy setek czy tysięcy graczy, chcemy tylko coś “fajnego” :slight_smile: Fajny serwer nie musi być mega popularny.

Nie skończy się po kilku dniach bo po to jest współpraca aby min. dostarczyć zasoby dla projektu. Jeśli “nie pyknie” to liczmy to bardziej w miesiącach niż dniach.

Podjęłam właśnie współpracę z innym hostingiem, proszę o przeniesienie tematu do kosza .

Zdradzisz z jakim?

Też jestem ciekaw :thinking: