PROJEKT - BestMINE.pl

Tak się owe tryby nazywają, a co ma do tego sama ich zawartość i pomysł na nie? To są dwie inne rzeczy nic po napisaniu trybu nie jesteś w stanie wywnioskować tak na prawdę. Miałam napisać byle jaką inną nazwę robiąc tak na prawdę w zamyśle np “rpg” żeby wydawało się “inne”?

Było. Czas przeszły.

Hosting jest od dostarczania usług (w tym przypadku do współpracy), a nie od dobierania usługi.
Pisząc temat o współpracę musisz wiedzieć czego potrzebujesz, mogłaś wcześniej napisać temat jaki VPS do takich celów najlepszy :wink: A jak chcesz mieć +1000 graczy to raczej w grę wchodzą serwery dedykowane, a nie VPS-y.

Jestem w stanie. EasyHC to EasyHC i nic więcej. Skyblock to mała wyspa z jednym drzewem a nie tryb creative. Proste.

Nie wiem w czym izihace czy skyblock jest lepsze od fajnego rpg, ale ok.

Możesz napisać drugi raz, lecz same tryby mnie już odrzucają.

Nie rozumiem podejścia osób wyżej. Może same tryby nie są innowacyjne, lecz według mnie może coś z tego wyjść, ale może być też tak, że serwer nie wypali.

Wiesz… nie każdy może lubi akurat najnowsze wersje, jak i również według mnie jest jeszcze za wcześnie aby myśleć o tej wersji w kontekście serwerów z tego względu iż większości pluginów po prostu nie ma jeszcze na tą wersje. Oczywiście zaznaczam iż jest to moja subiektywna opinia, i ktoś może się z nią nie zgadzać, ale myślę, że żyjemy w takim wieku gdzie ludzie potrafią uszanować decyzję drugiej osoby.

Na obecną chwile jestem NEUTRALNY

Jeśli projekt jest dobry, to ma swoich programistów, którzy napiszą pluginy na tą wersję serwera :thinking:

No widzisz, to przeczytałaś, a nie przeczytałaś, że temat musi posiadać wzór?

To, że nie ma to nie znaczy, że trzeba to pominąć, a napisać jak jest.

Poza tym, twój kanał nie będzie promował serwera?

Jako iż w większości temat został wyczerpany powyżej, to skomentuje jednym słowem: było.

Niestety unikalność -1 (sorry, ale wszytko co napisałaś już było i tutaj nikt tego nie chce więcej). Czyli nie.

Najpierw, przed napisaniem podania o współpracę z projektem należy zajrzeć do wątku i przeczytać, czego oczekuje hosting.
Hosting nie oczekuje nie wiadomo ilu graczy, czy jakiego zysku. Oczekiwana jest pomysłowość i unikalność, a tutaj jej nie widzimy.
Kolejna sieć ze skyblockiem, creative i survivalem? No tak średnio :confused:

Ja tak w ramach podsumowania, bo nie chce mi się dyskutować z osobami, do których i tak ostateczny głos nie należy, a które widzą same negatywne strony. Co Wam z współpracy z osobami, które wymyśliły nie wiem jakiś “magiczny plan” z rzeczami, które są “innowacyjne” jak tak czy siak będzie tam max kilkadziesiąt osób? Powiedzcie ile serwerów, które do tej pory zaakceptowaliście bo były “innowacyjne” są teraz w jakiś sposób popularne lub mają kilka set graczy? Trzeba patrzeć na to jacy są gracze w dzisiejszych czasach. A gwarantuje, że z taką współpraca z osobami, które dopiero zaczynają a mają “wow jaki super plan”, a np z tym co ja planuję mniej Wam się opłaca. Ale jeśli taka jest tutaj polityka to chyba nic tu po mnie :confused: . Chcę jeszcze dodać, że mimo “nie oryginalnego” pomysłu mam gwarancje kilku set osób na start, a chyba tutaj o to chodzi, żeby współpraca była obustronnie opłacalna. Udało mi się załatwić kilku youtuberów po 15 tyś widzów. Mam na to jakąś wizję i wiem, że nie jest to “wyjdzie”, a może “nie wyjdzie”. To chyba tyle ode mnie, poczekam co jeszcze mają właściciele do powiedzenia.

:thinking:

LVLUP wspiera serwery innowacyjne, takie, których wcześniej nie widzieliśmy, a nie powtarzający się bubel, który każdy już widział. Może nie bubel, bo takie serwery też są fajne, ale myślę, że zrozumiesz (w końcu!) o co nam chodzi.

Trzeba nakłaniać graczy na zmiany, ponieważ są przyzwyczajeni tylko do poszczególnych typów serwerów, które są już odgrzewanymi kotletami.

xD <- tylko tak można to skomentować

Wystarczyło przeczytać ten temat: O kategorii Współpraca z lvlup.pro

Mogę poprosić o kontakt do jasnowidza, z którego usług korzystasz? Chcę sprawdzić, czy też mi coś takiego wywróży.

Innowacja innowacją, ale co w tych czasach można stworzyć “nowego”?
Odpowiedź brzmi NIC.
Więc nie mam zielonego pojęcia dlaczego czepiacie się, że projekt nie jest innowacyjny.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

A co nowego można stworzyć w MC?
Fakt faktem, że jakby zmodyfikować klienta gry to może coś jeszcze można by zrobić fajnego.

Powiedzmy, że ludzie lubią sobie przywłaszczać cudze pomysły

No nie wiem, zobacz tutaj.

Ale co ma plagiat do pomysłowości w tym momencie?

To jest serwer RPG, więc taki serwer nie przyciągnie dużo graczy.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

A no to że ludzie przez plagiat odpuszczają sobie z wymyślaniem czegoś nowego, bo i tak nie ma to sensu (bez licencji)

To znaczy że ludzie niby nie mają pomysłów czy jak?