Program lojalnościowy

Chyba nie muszę za dużo tłumaczyć czym jest program lojalnościowy, tzw. “Zbieraj punkty - wymieniaj na nagrody”. Raczej znaleźliby się chętni na bony zniżkowe/dodatkowe usługi/fizyczne przedmioty w postaci naklejek, smyczy czy kubków, które można byłoby zdobyć w ramach wymiany za punkty przyznawane za wykupione usługi.

Pytanie jak Wam podoba się ten pomysł i czy ma rację bytu? :wink:

Reflinki i Authenticator
Niedostępność w2.lvlup.pro 02-04.10.2018

Kubek lvlup.pro, to jest coś :smiley:

jak będzie koszulka LVLUP to chciałbym :smiley:

Wchodząc w temat myślałem że będzie chodziło o taki reflinki, linki polecające hosting, np. lvlup.pro/r/Timo czy coś, ale to się nie sprawdza i jest według mnie negatywnym środkiem dla hostingu.
Natomiast opcja zbierania punktów i późniejszej ich wymiany jest fajna, raczej myślałbym tak jak Ty również o np. nazbieraniu 20 pkt (10 wydanych zł to np. 1 punkt) i wydaniu ich na powiedzmy zniżkę 20% :smiley:

Program lokalnościowy - jestem za, musi być, masz mój głos.
Na początek jako nagrody byłyby tam usługi lvlup.pro, potem jak się sprawdzi to dołożyoby się i przedmioty.

Mówisz o programie referral, nie wiem jak to jest po polsku nazwane.
Rozważałem to już kilka razy, jest sporo problemów z takim programem.
Bardzo łatwo taki program zepsuć a sporo osób potem nadużywa linków i firma traci renomę zamiast ją zyskiwać.
Może jeszcze wpadnę na optymalne warunki takiego programu, póki co jeszcze nie opracowałem szablonu systemu który mógły działać na korzyść wszystkich.

Jest jeszcze coś w stylu produktu whitelabel, czyli każdy może założyć swój sklep na podstawie innej firmy.
Przykładem jest tu https://cupsell.pl/ w którym można sprzedawać swoje rzeczy ale jednak nie do końca.
W przypadku lvlup.pro działałoby to tak że można założyć swoją stronę sklepu i wtedy procenty z zakupu trafiałyby do osoby prowadzącej ten sklep. Problem w tym że koszulkę zamawiamy, opłacamy, otrzymujemy i tyle. Dla hostingu jest potrzebny support i kto weźmie to na siebie w przypadku zakupu w takim sklepie?

Czerwcowa obniżka cen

Tak po prostu chyba polecanie usług :v

Program polecania[quote=“SystemZ, post:5, topic:2205”]
Jest jeszcze coś w stylu produktu whitelabel, czyli każdy może założyć swój sklep na podstawie innej firmy.Przykładem jest tu https://cupsell.pl/ w którym można sprzedawać swoje rzeczy ale jednak nie do końca.W przypadku lvlup.pro działałoby to tak że można założyć swoją stronę sklepu i wtedy procenty z zakupu trafiałyby do osoby prowadzącej ten sklep. Problem w tym że koszulkę zamawiamy, opłacamy, otrzymujemy i tyle. Dla hostingu jest potrzebny support i kto weźmie to na siebie w przypadku zakupu w takim sklepie?
[/quote]

Zawsze chciałem zostać resellerem lvlup :smiley:
Co do odpowiedzialności to może jakaś weryfikacja i rekrutacja dla bardziej zaufanych resellerów, a dla zwykłych lvlupowy support?
Taki kupiony serwer dla przykładu nie mógłby być zabrany temu kto go kupił, nie mógłby uzyskać do niego dostępu, a bardziej zaawansowane rzeczy byłyby konsultowane z tobą i wykonywane przez ciebie (tylko w przypadku gdy to samemu już obsługuje się własne “mini-tickety”) :>

Oczywiście musiałbyś mieć wgląd w tickety i możliwość potwierdzenia zlecenia takiego działania.

Weryfikacja na pewno polegałaby na sprawdzeniu tożsamości dokumentami, ewentualnie jakaś wpłata początkowa (aktywacyjna). Nie bardzo rozumiem co masz na myśli z supportem, dla lvlup.pro każdy ticket to koszt aby obsłużyć klienta, praca ludzi jest droższa niż maszyn. Niezweryfikowany użytkownik miałby tu profit w postaci braku odpowiedzialności za support.

Ok, czyli generalnie reseller miałby swój system ticketów ze swoimi klientami.
Ciekawe jak wyglądałoby to prawnie, klient przez resellera jest klientem lvlup.pro czy resellera? A może obu?

Tak na moją logikę to podmiotem oferującym usługi VPS będzie lvlup.pro, a odpowiadającym za wsparcie techniczne będzie reseller. Tylko tutaj chyba musiałoby być to w formie bardziej polecenia hostingu i przy zakupie musiałoby być wyraznie napisane, że kupujemy od lvlup.

Ciekawe czy idzie to jakoś podciągnąć, że taki reseller nieodpłatnie rozwiązuje problemy klientów lvlup, coś jak na forum. :>

Pomysl Daffita aka @Nieznajomy11 fajny, jednak jakby wygladalo to we wypadku nieletnich? Przykladem moge byc ja.

16 lat i zgoda rodzica lub na rodzica, pewnie coś można wykombinować :stuck_out_tongue:

Przecież nikt nie sprawdzałby kto siedzi po drugiej stronie i odpowiada w ticketach :smiley:

Dobra, a wezmy pod uwage ze mam mozliwosc wziecia tego na spolke z ograniczona odpowiedzialnoscia, nie byloby problemu? Dzialalnosc spolki to handel internetowy, notabene odzieza.

Wszystko jest inne, każdy ma indywiudalna sytuacje. Nie znam pełnego obrazu. Druga sprawa, jeszcze nawet nie wiemy jakby to działało w lvlup. :wink: Ogólnie to prawdopodobnie umowa o dzieło lub środki tylko do portfela lvlup?

Mi sie wydaje ze do portfela, a kwestia wyplacania to juz na osobna propozycje.

Generalnie, nie wiem jak to wygląda w Polskim prawie, ale przynajmniej u mnie (Wlk. Brytania) wygląda to tak że firmę mogę założyć od 18 lat, i to zerowy kosztem w 10 minut na stronie Jej Krolewskiej Mosci. Wtedy, robię co chce.

Jeśli chodzi o niepełnoletnich, wystarczy firma na rodzica, ale z kierownictwem na Ciebie jako osoba i tyle, wtedy po 18 przepisujecie własność i gitara siema.

Co do zarabiania, podejrzewam że to wtedy już kwestia kwoty wolnej od podatku, danych przychodów itp. oraz kosztów poniesionych w danym roku, i tu może być większy problem jeśli chodzi o rozliczane z lvlup.pro no bo wtedy trzeba by się jakoś dogadać :stuck_out_tongue:

Dzieki za objasnienie, jeszcze nie jestem w kwestii firm zorientowany :wink:

Przepraszam za odkop ale jestem ciekaw czy ten pomysł będzie dalej rozwijany? %C5%82opata

A firma LTD nie od 16 lat? . Sorry za odkopanie.

Nie. Nie na twoje imie i nazwisko. W wieku 18 lat odpowiada sie za siebie i prawo Brytyjskie stosuje ten wiek bardzo często.