Problem z serwerem VPS na węźle n103

Tagi: #<Tag:0x00007f2ad93ba730>

Witam, mam problem z moim serwerem VPS na węźle n103, nie mogę wygenerować danych do panelu Proxmox, a przy próbie uruchomienia serwera pojawia się komunikat o błędzie. Ma ktoś podobnie? Ticket już napisany.

image
image (nie robiłem reinstalacji)

2lajki

Na forum ci z tym nie pomożemy - wygląda na problem z danym węzłem / systemem reinstalacji.
Nie pozostaje nic jak czekać na odpowiedź w tickecie :thinking:

1lajk

System pisał, że po dzisiejszej aktualizacji nie działa system reinstalacji, może to dlatego? Jeśli tak to trzeba tylko czekać na naprawę :thinking:

1lajk

tak

2lajki

Otrzymałem odpowiedź na zgłoszenie, już naprawione :slightly_smiling_face:

2lajki

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.