Problem z połączeniem sie na serwer ts3

ts3
Tagi: #<Tag:0x00007f343beda190>

Witam, mam problem z serwerem ts3. Nie jest możliwe wejście na niego, nie dostaje zwrotki w logach ani nic z tych rzeczy. Przeniosłem pliki na inny serwer, lecz tam normalnie mogę wejść. Jeżeli chodzi o problem profilu to z telefonu wchodzę na ten profil i nie ma żadnego problemu. Może być to problem ze strony ISP czy raczej serwera? Dziękuję z góry za pomoc !
Zauważyłem że po podłączeniu vpn i użyciu lokalnego adresu działa, ale adres zewnętrzny nie działa.

1. Internet mobilny działa normalnie (podłączenie do serwera).
  2. Używam światłowodu i mi nie chce się podłączyć.

Może jakieś reguły firewalla blokują możliwość wejścia na serwer? Czy inni użytkownicy mogą normalnie korzystać z serwera?

Niektórzy mogą normalnie, zauważyłem że dłużej się ładują kanały (po sieci komórkowej). ufw jest wyłączone, iptables raczej nie wrzucałem żadnych reguł. W piątek do 23 rozmawiałem, ale w sobotę dostałem informację że od północy są ddosy powtarzane co 6 godzin.

jaką posiadasz wersje serwer i klienta z którego próbujesz się podłączyć?

Najnowsze, specjalnie aktualizowałem.

możesz podać adres tego serwera?

185.25.151.124 <- Główny na którym zawsze stoi
212.182.80.179 <- Tutaj stoi teraz

Wydaje mi się, że serwer nr 1 posiada dość duże problemy z łączem długo łączyło mnie do serwera, napisz do hekko bo widzę, że posiadasz tam serwer.
Serwer 2 śmiga bez zarzutów.(Na jakim hostingu stoi?)

Drugi to mój dedyk :stuck_out_tongue: Mógłbyś powiedzieć gdzie leżą problemy z łączem?
Jak im to opisać?

Na serwerze nr 1 jest dość duża utrata pakietów, próbowałeś robić restart?
Mogę wiedzieć z jakiego hostingu ten dedyk?

Utrata pakietów powiadasz, restartowałem oczywiście.

Możesz im również dorzucić pomiary z aplikacji winmtr http://winmtr.net/

No szczerze… Podłączyłem się przez Sieć komórkową, ale później wróciłem na wifi. Załamałem się…

Tak jak pisałem, problem leży po ich stronie.

tak po za tematem to LUBMAN…
Dysponuje dedykami dla klientów?

To jest jego fizyczna maszyna.