Problem z pluginem clearlagg

Witajcie, mam problem z pluginem ClearLagg.
Między innymi chodzi o to, iż gdy jest usuwanie itemów to razem z tym znikają mi ramki, wiem że da się to wyłączyć tylko nie wiem jak, w konfigu na ignorowanych itemframe mam na true i dalej mam ten problem.
Jest ktoś w stanie mi pomóc?

P.S. Wiem, że jest plugin FrameProtect ale nie chce go wgrywać.

Może nowsza wersja załatwi sprawę?
Skąd wiesz że to ClearLagg powoduje problem widziałeś coś?
Może któryś z administratorów wpisuje /killall all które zabija wszystkie Entities czyli itemframes w tym.

Trzeba wyrzucić z listy automatycznie usuwanych, a nie dodawać do jakiejś listy wykluczonych, która jeśli dobrze pamiętam odnosi się do komendy /lagg clear, a nie automatycznego usuwania.

Polecam wbudowaną funkcję w spigota, czyli usuwanie przedmiotów po odpowiednim okresie czasu. Domyślnie jest ustawione usuwanie co 6000 ticków = 300 sekund = 5 minut.

Wydaję mi się, że ClearLagg do usuwania przedmiotów z ziemi jest zbędny, a czasem może być wkurzający (on kasuje wszystkie przedmioty leżące na ziemi nawet jeżeli zostały wyrzucone sekundę przed usuwaniem)

1 polubienie

Ale za to można użyć ClearLagg’a do wyładowania chunkow na których nie ma graczy :slight_smile:

W spigocie z tego co wiem to oryginalnie jest. Poza tym w PaperSpigocie można ustawić czas po jakim jest on wyładowywany.