Problem z dołączeniem na sewer

Witajcie, mam problem od wczoraj z dołączeniem na mój serwer. Dołączałem z pierwszego ip zawsze, ale od wczoraj nie mogłem na te ip dołączyć, więc dołączałem z drugiego ip, ale dziś już nie szło też z niego dołączać.Mam ip na cloudflare. Bardzo proszę o pomoc.

Może być spowodowane przez zablokowane porty?

Mówiąc IP masz na myśli domenę lub subdomenę?

Zmieniałeś coś, że przestała działać? Podeślij konfigurację.

Chodzi o domenę kupioną.

“U mnie działa.”

image

Domena jest dobrze skonfigurowana, powinna u innych działać.

Czy teraz też nie możesz się połączyć?

Mogę wytłumaczyć tobie na discordzie na privie? Bo lepiej będzie, a później napiszę jak się uda rozwiązanie tutaj.

Najlepiej napisz tutaj. Nawet jeśli wiadomość będzie długa, limit znaków jest spory.

Dobrze, gdy wchodzę na serwer to logowałem się i było gites, gdy wszedłem na serwer testowy komendą /server serwer to tepło normalnie i ogarniałem sobie wszystko, później poszedłem po jedzenie do kuchni i wyszłem z serwera. Gdy przyszedłem to nie mogłem wejść na serwer, więc wszedłem z drugiego ip czyli nullmc.pl i ogarniałem sobie też, później wyszłem z serwera wbijam ponownie i ten sam problem. Kredens na privie ze mną sprawdzał co jest nie tak, też wszedł na serwer testowy ze swojego konta, wyszedł i ten sam problem miał. Wiemy tyle, że to nie jest napewno wina mojego kompa ani neta mojego, to wina serwera. Moje serwery to:
Bungeecord
lobby(czyli serwer survival z którym gracze się łączą)
serwer(serwer testowy)

Co znaczy że nie możesz dołączyć? Jaki błąd się pojawia?

Ciągle pisze joining world…, a później pisze takie coś

Hmm, to na pewno nie będzie problem z domeną.

Wygląda jakby coś dziwnego się działo na tym serwerze testowym, co to za serwer?

Normalny serwer testowy, zawsze działało, przez jakiś czas miałem przerwę od testowego i był tylko serwer lobby.

Jak wyglądają logi serwera podczas wchodzenia?

Chodzi tobie o logi serwera lobby czy testowego?

Tam, gdzie dzieje się coś nietypowego. Jaki jest w nich powód wyrzucenia z serwera itp.

Normalnie wszystko conect i disconet, jakbym wchodził i wychodził z serwera, na bungee to samo.

Usunąłem z configu bungee ten serwer serwer i działa już.

Masz 2 rekordy a i w górnym masz dobrze a na dole zle wylacz proxy jak na rekordzie wyżej

Tylko, że wtedy pozbędzie się ochrony cloudflare dla strony WWW i certyfikatu SSL, jaki to sens? Domena jest poprawnie ustawiona więc to nie jej problem.

Ochrone będziesz mieć ja mam wył ączone i dział a :crazy_face: