Problem z blacklistą IP od FiveM

Tagi: #<Tag:0x00007f8dfcf59088>

Witam, pisałem ok.3 dni temu temat o tym jak kupiłem u was VPS i gdy założyłem na nim server FiveM miał on z góry nałożoną blokadę. Napisałem od razu do supportu FiveMa ale wciąż nie odpisują a maszyna wciąż ma black liste. W takim razie chciałbym zapytać czy jest możliwość zmienienia mojej maszyny na inną aby otrzymała inne IP lub zwrot pieniędzy gdyż oczekiwałem czegoś innego niż to co otrzymałem czyli maszynę z black lista na grę do której go kupiłem.
Nie jestem zadowolony z tej sytuacji bo po prostu straciłem pieniądze i nie mam co zrobić z tym VPS.

Lvlup nic nie może z tym zrobić.
Po prostu twórcy Fivem mają gdzieś użytkowników. Wypróbuj może tego czegoś innego, np Alternatywa dla FiveM czyli o ALT:V słów kilka... [Instalacja, konfiguracja]

1lajk

LVLUP nie ma nic do tej sprawy. Oni mają dostarczyć Ci serwer wirtualny tudzież VPS z czego się wywiązali. To, że oprogramowanie jakiejś firmy na nim nie działa to już Twoja sprawa, szczególnie przy FiveM gdzie robią co chcą.

//offtop
No i nie rozumiem dlaczego piszesz na ogólnodostępnym forum prośbę o zwrot pieniędzy/zmianę ip jeśli nawet nie podajesz ID konta czy ID usługi. Do takich zgłoszeń służy system ticketów w panelu.

3lajki

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.