Pomysł na serwer. Z czasem na start z serwerownia

Tagi: #<Tag:0x00007ff37a7e5f98>

####Nazwa projektu
Serwer Minecraft
####Cel
Stworzyć serwer nowy, stabilny dla graczy, dla czystej przyjemności.
####Co udało nam się zrobić
Pliki serwerowe,strona ww.
####Plany
Chcemy utworzyć serwerownie serwerów minecraft.
Jeden serwer na start poniżej opis.

Jaki typ, własny pomysł? Już pisze :).

Serwer typu zabijaj żeby przeżyć - Chodzi o to że gracz musi zabić innego gracza aby mieć $ na jedzenie,dom,magazyn,bron,eq, exp.
Nowi gracze będą mieli ochronę przez 12 godzin.
A lepsi gracze którzy już trochę pograli przechodzą na inny region dla tych lepszych gdzie będą tylko pułapki i inni gracze.
Jeśli serwer sie rozkręci to dodamy poziomy skilla czyli kazdy gracz z większym poziomem będzie miał możliwość walki na danym miejscu który zostanie przeznaczony dla tego poziomu.Oczywiście będzie miał możliwość spróbowania walki na wyższym poziomie ale wtedy nie będzie otrzymywał poziomu.
####Osoby/organizacje biorące udział (linki)
Posiadam serwerownie cs;go gocs.pl a nasze forum to forum.gocs.pl.
####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)
Serwer MC 6GB RAM EU ze względu na stabilność serwera
Hosting WWW pakiet Srebro
Aby postawić specialnie pod serwerownie.

####Co mogę zaoferować w zamian
my w zamian dajemy na naszej stronie reklamę hostingu + na motd serwera mc. Baner na strone gocs.pl i na forum gocs.pl. Wiadomość na serwerze co 5 minut serwer sponsoruje lvlup.pro
####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz
Posiadamy technika który pisze pluginy i staramy się aby większość pluginów była autorska.
Napisałem powyżej jaki to projekt :slight_smile:

Myślę że projekt tej osoby jest bardzo interesujący i chętnie jeśli wypali będę na nim grał :smiley:

Pozdrawiam

z miłą chęcią poczekam na ten moment ja wbijesz :slight_smile:

:smiley: Kiedyś robiłem serwery minecraft jednak że teraz robię serwery cs:go (napisałem o współpracę z lvlup miło mi będzie jeśli się wypowiesz) ale jeśli serwer będzie wyglądał tak jak napisałeś napewno będę stałym graczem jak i emerytowanem vip`em :smile:

1lajk

Będzie mi miło jak ten projekt zostanie akceptowany z drugiej strony :).

Nareszcie coś oryginalnego, z tego powodu jestem jak najbardziej na TAK.

Taka drobna kwestia, wydaje mi się dość istotna… jak wyglądało by logo hostingu LVLUP obok loga “konkurencyjnych hostingów”, mowa tutaj o stopce strony http://gocs.pl/ :wink:. A to już nie moja kwestia :wink:

Projekt zostaje odrzucony