Pomoc

Witam chciałbym z moją ekipą zrobić serwer Hardcore i także wiele innych np.Serwer Minigames,Pvp i inne co na przyjdą do głowy. Potrzebujemy od was dwa Serwery Dedykowane 32GB Ramu i jeden 16 GB ramu po starcie serwera Hardcore Serwer bedzie zarabiał około 13000 zł a w ramach sponsoringu dogadamy sie Pozdrawia Ekipa McHard.net

wow, nieźle - skąd takie przypuszczenia?

Lvlup poszukuje nowych pomysłów, a nie takich, które już były Serwer Minigames,Pvp i inne co na przyjdą do głowy to już dawno było.

Nie macie nawet zaczętego serwera ani nic zrobione, a temat nie jest według wzoru.

yhym, a mój serwer dwa miliony dolarów, bo wiesz jestem bratem kolegi, który zna kolegę, który ma przyjaciela, który zna właściciela hypixela :kappa:

Jak dla mnie ten temat to głupi żart.

pozwolę sobie zalinkować do tego przyjemnego wątku. Oprócz tego, jako że tutaj stawiamy przede wszystkim na unikatowość projektów, to czarno widzę ten projekt. Opinia społeczności forum to podstawa. Tak samo jak pisanie poprawną polszczyzną, a także realne wymagania.

W jaki sposób wyliczyliście sobie te zarobki? :thinking:

pobrane

Wzór? Korzyści dla lvlup? Unikalność? BRAK

Czyli mam rozumieć, że jesteś illuminatem i wiesz z góry, że serwer w ogóle wypali? :thinking:

Jestem na NIE

Bardzo zachęcający wątek, od razu bym ich brał :kappa:

no raczej nie

W przypadku, gdy zarobek jest pewny, możecie wziąć nawet kredyt na te dedyki. Potem się spłaci.
Powodzenia w prowadzeniu :slight_smile:

Brzmi jak poważny biznes :fox_face:
Jaka metodologia liczenia za tym stoi?

Obstawiam, że to jakaś metodologia z kosmosu, która pojawia mu się w snach.
:kappa:

Autor zdecydował się nie podzielić z nami jego metodologią liczenia więc muszę kategorycznie odrzucić :weary: