Płatności w vMCShop

Cześć, sorki jeśli walnę jakąś głupotę, ale jestem dość zielony w temacie.
Chciałem zapytać czy dałoby radę dodać ręcznie płatności w vMCShop-Basic.
Słyszałem, że Verlik skończył wsparcie dla całego sklepu :frowning:.
No trudno, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :smiley:

Na pewno się da, jednak musisz zrobić to sam lub znaleźć osobę która się na tym zna i zrobi to za ciebie.

1 polubienie

Możesz zrobić to ręcznie w kodzie, ale możesz też skorzystać z darmowego https://ivshop.pl :nosacz:

1 polubienie

Jako że source jest na GitHubie, tak jest to możliwe. Wymaga jednak to wiedzy, a sama implementacja płatności to jeden z krytycznych elementów oprogramowania sklepów i powinno się zadbać o to, żeby była jak najbardziej bezpieczna. Byłem świadkiem wiele razy, jak źle zaimplementowane bramy płatności prowadziły do możliwości obejścia konieczności płacenia całkowicie przez kupującego lub podobnych problemów.

Wygląda na to, że do tego stopnia, że całe repozytorium zostało zarchiwizowane:

Jednak wiadomo, zawsze:

SklepMC istnieje już od prawie dwóch lat i ciągle się rozwija, a przy tym jest bezpieczniejszy niż inne sklepy, bo m.in. nie używa RCON, który jest potencjalnym wektorem ataków. Używany jest też z sukcesem zarówno przez małe jak i przez duże serwery w Polsce.

1 polubienie

Powracam do wątku. Jest ktoś kto dałby radę mi to zrobić? Szczegóły możemy omówić na pv. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.