Płatność kartą

Ciekawym oraz wygodnym rozwiązaniem byłoby dodanie metody płatności kartą kredytową/debetową.

Kartę możesz podpiąć pod PayPala, albo nawet dotpay wspiera kartę ¯_(ツ)_/¯

Dotpay? A co do PayPala to nie mam zaufania do nich jeśli chodzi o podpinanie karty

ja mam od wielu lat podpiętą kartę wirtualną ( przedpłatową ) w większości banków możesz taką wyrobić i po problemie ( przelewasz na nią kwotę za jaką masz zrobić zakup ) i po problemie, potem może być na niej stan zerowy :slight_smile:

A czy paypal nie będzie sobie pobierał opłat bez mojej wiedzy?

opłaty są pobierane standardowo tylko przy transakcji ( zakupach ) sami nic nie pobierają, ( sprawdzone nie raz )

A karta debetowa (Visa) przejdzie? Bo tylko taką posiadam

każda karta przejdzie ( ale osobiście mógłbyś sobie wyrobić wirtualną, ja na swoją czekałem dzień jak mnie pamięć nie myli ) a z resztą kartę możesz zmienić w każdej chwili

Gdzie można wyrobić taką karte? W ofercie mojego banku nie ma czegoś takiego

Pracuję od środka tego miesiąca nad tym aby uaktywnić płatności kartą w kanale Dotpay.
Ta opcja będzie z pewnością i powinna działać jeszcze w panelu v2.

Podobna propozycja padła w tym wątku:

Zmieniłem temat wątku na bardziej precyzyjny.

Bardzo ułatwi to osobom, których banki nie są uwzględnione na liście. Ciekawe czy DotPay uwzględni więcej banków

W dotpay możesz zapłacić przy użyciu dowolnego banku zwykłym przelewem, nie było tu nigdy żadnych ograniczeń, to jest po prostu kwestia szybkości płatności.