Płatność kartą

Tagi: #<Tag:0x00007f94af8c66a8> #<Tag:0x00007f94af8c6540> #<Tag:0x00007f94af8c6400>

Ciekawym oraz wygodnym rozwiązaniem byłoby dodanie metody płatności kartą kredytową/debetową.

Kartę możesz podpiąć pod PayPala, albo nawet dotpay wspiera kartę ¯_(ツ)_/¯

1lajk

Dotpay? A co do PayPala to nie mam zaufania do nich jeśli chodzi o podpinanie karty

ja mam od wielu lat podpiętą kartę wirtualną ( przedpłatową ) w większości banków możesz taką wyrobić i po problemie ( przelewasz na nią kwotę za jaką masz zrobić zakup ) i po problemie, potem może być na niej stan zerowy :slight_smile:

2lajki

A czy paypal nie będzie sobie pobierał opłat bez mojej wiedzy?

opłaty są pobierane standardowo tylko przy transakcji ( zakupach ) sami nic nie pobierają, ( sprawdzone nie raz )

A karta debetowa (Visa) przejdzie? Bo tylko taką posiadam

każda karta przejdzie ( ale osobiście mógłbyś sobie wyrobić wirtualną, ja na swoją czekałem dzień jak mnie pamięć nie myli ) a z resztą kartę możesz zmienić w każdej chwili

Gdzie można wyrobić taką karte? W ofercie mojego banku nie ma czegoś takiego

Pracuję od środka tego miesiąca nad tym aby uaktywnić płatności kartą w kanale Dotpay.
Ta opcja będzie z pewnością i powinna działać jeszcze w panelu v2.

Podobna propozycja padła w tym wątku:

Zmieniłem temat wątku na bardziej precyzyjny.

1lajk

Bardzo ułatwi to osobom, których banki nie są uwzględnione na liście. Ciekawe czy DotPay uwzględni więcej banków

W dotpay możesz zapłacić przy użyciu dowolnego banku zwykłym przelewem, nie było tu nigdy żadnych ograniczeń, to jest po prostu kwestia szybkości płatności.

1lajk

Wątek jest duplikatem więc go zamykam.
Cały proces będzie opisany w wątku poniżej: