Pilotażowy program referral

Co nowego?

Zapraszam do współpracy osoby które chciałby uzyskać zniżkę na usługi w lvlup.pro w zamian za polecanie zakupu innym osobom niebędących jeszcze naszymi klientami.

Jak to działa?

Program polega na przydzieleniu kodu promocyjnego dla naszych partnerów na którym korzystają wszystkie trzy strony jednocześnie :grin:

• nowy klient otrzymuje 10% rabatu :heart_eyes:
  • partner lvlup otrzymuje 10% prowizji :money_mouth_face:
  • lvlup zyskuje nowego klienta :partying_face:

Procenty zniżek i prowizji to standardowo 10% ale są one do negocjacji.
Sam kod promocyjny jest ustalany indywidualnie.
Dla najbardziej aktywnych osób w programie poleceń możliwe jest też otrzymanie firmowych gadżetów.

Gdzie mogę podpisać?

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu poprzez system zgłoszeń.
Pytania odnośnie samego systemu możecie zadawać w tym wątku.

FAQ

Q Jak będzie wyglądać mój kod promocyjny?
A Gdy zgłosisz się do nas poprzez zgłoszenia, utworzymy Ci kod promocyjny w postaci losowego ciągu 8 znaków np. 6YK3V7CQ

Q Mam swoją domenę example.com czy mogę jej użyć zamiast losowego kodu?
A Tak. Po pomyślnej weryfikacji dostępu do domeny, losowy kod zamienimy na domenę. Wystarczy że wrzucisz podany przez nas prosty plik tekstowy na stronę podpiętą pod domenę.

Q Jak odbywa się naliczenie prowizji?
A Co miesiąc do 10 dnia naliczymy należną prowizję z poprzedniego miesiąca za wszystkie zamówienia złożone z Twoim kodem promocyjnym. Naliczymy np. 10% od tych zamówień jako rabat w portfelu lvlup.pro

Q Do jakich usług pasuje kod partnera?
A Kod daje zniżkę oraz prowizję dla wszystkich dostępnych na stronie pakietów WWW oraz VPS KVM za wyjątkiem pakietu VPS KVM PL 1GB RAM.

Możliwość tworzenia własnych voucherów
Zmiany techniczne 2018.11
Niedostępność w2.lvlup.pro 02-04.10.2018
Jak bezpłatnie uzyskać usługi w lvlup.pro?

A trzeba mieć znajomych? :kappa:

czy w panelu v3 będzie zakładka pozwalająca na monitorowanie użycia owego kodu, automatycznego dostawiania takich kodów oraz ich ewentualnego wycofywania?

Jak zaznaczyłem w tytule wątku jest to obecnie program pilotażowy, docelowo będzie wszystko co dostępne z programem partnerskim do wyklikania w panelu.

Zawsze możesz znaleźć nie-znajomego który zakupi usługę z Twoim kodem :wink:

@Nieznajomy11 :kappa:

Witam,

Nie jestem zainteresowany ofertą ponieważ mam już VPS,
niemniej czy przy takim układzie każde kolejne przedłużenie nadal jest o 10%
tańsze oraz czy osoba której kod wpisaliśmy nadal otrzymuje 10%?

Pozdrawiam
Nie-znajomy
Moderator Forume LVL UP

Rabat i prowizja dotyczą zakupu, nie przedłużeń ważności.
Pełny program poleceń będzie jednak oferować przynajmniej część zysków z przedłużeń ważności.