ParkourMC - Twój serwer Parkour

Po wymianie zdań na PM doszliśmy do wniosku, jakoby bezprawne oskarżenia słane w moim kierunku były całkowitą nieprawdą a rzekome “uzasadnione podejrzenia” były jedynie bezpodstawnymi spekulacjami.

Uważam, iż taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, ale cóż, wydarzyło się, przynajmniej udało się to rozwiązać.

Za wyżej opisane bezpodstawne oskarżenia zostało postanowione następujące zadośćuczynienie, w postaci dwutygodniowego VIPa oraz unbana na serwerze.

Coś niepokojącego się stało…
Serwer Minecraft został wyłączony podczas Eventu, a serwer Discord został usunięty.
O co chodzi?

Chcesz oficjalne informacje czy nieoficjalne?

Jeśli można - obie.

Jako że współpraca jest aktywna to ja też z chęcią poznam przyczynę(y). Od tego może zależeć decyzja Systema czy współpraca nie zakończy się w trybie natychmiastowym.

@Aylin
Robi się Pani Kierownik!
Oficjalnie nic nie wiem, jestem tylko osobą która ocaliła serwer w dniu startu, że on wtedy kompletnie nie padł od ataków. Dodatkowo utrzymywałem go przed prawie tydzień (bo on tyle całkowicie stał).

Nieoficjalnie serwer miał zostać sprzedany (do czego nie doszło) ponieważ właściciele wtopili trochę kasy, właścicielce się nie chciało tego prowadzić, większość administracji wolała się ociągać i spadła liczba graczy przez początkowe problemy techniczne.

Nie ukrywam że będę chciał ten serwer wskrzesić, mam to do siebie że ożywiam martwe projekty, czego przykładem jest FunnyGuilds, ale to pod inną marką - wszystko wkrótce.

Reasumując. Moim skromnym zdaniem (przepraszam za wyrażenie, ale tego inaczej opisać się tego nie da) - ten pierdolnik można zamknąć.

Od siebie dodam że fanpage też znikł.

A miała być na nim informacja co do zamknięcia. Profesjonalne podejście.

Traktowanie graczy jak, za przeproszeniem, idiotów - o lvlup nie wspominając.

Ja tak Was nie traktuje!

Nie mówię o Tobie :wink:

Witajcie, uznaliśmy, że należą Wam się słowa wyjaśnienia. Projekt został zawieszony z kilku przyczyn, a ze współpracy z LVLUP oczywiście zrezygnowaliśmy. Zyski z serwera i zaangażowanie graczy nie pokrywały się z naszym wkładem w projekt. Ponadto, na serwerze ukazały się wcześniej niewykryte błędy, które czyniły rozgrywkę niemal niemożliwą. Mieliśmy również tragiczny kontakt z osobami, które owe błędy miały naprawiać. Do tego doszedł rozłam w administracji, konflikty spowodowane niską jakością serwera oraz niestety wygórowanymi oczekiwaniami. Miało dojść do transferu projektu (bez żadnych strat dla graczy), jednak druga strona zrezygnowała w ostatnim momencie. Ilość graczy spadająca właściwie z godziny na godzinę przelała czarę goryczy i wspólnie postanowiono, że projekt zostanie zawieszony do odwołania. Co do przejęcia projektu przez @_an0 - nic mi o tym osobiście nie wiadomo.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy.

Współpraca została zakończona na prośbę właścicielki projektu.