ParkourMC - Twój serwer Parkour

image

To jest stan teraźniejszy, a @AlfaCode chodzi o przyszłość. Wszystko może się przecież zmienić.

Spokojnie, gwarantuję, że nie zostanie. :slight_smile: W tym momencie jesteśmy już na końcowym etapie tworzenia tego serwera. Niedługo (możliwe, że do końca tego tygodnia) ogłosimy datę ostatnich beta testów przed startem, a potem udostępnimy Wam pierwszą edycję ParkourMC :blush:

Ostatnie testy przed startem odbędą się 03.05.2018 o godzinie 18 na naszym Discordzie! Zapraszamy wszystkich chętnych do wypróbowania możliwości naszego serwera i odszukania ewentualnych bugów do naprawy. :smiley:

Zapisy na naszym Discordzie - http://discord.io/parkourmc

Ryneczek Meleride - ogłoszenia, propozycje, pytania

nagloweksmall
Uwaga, uwaga! Po wielu miesiącach wspólnej pracy mamy zaszczyt ogłosić, że start I edycji serwera ParkourMC odbędzie się już 1 czerwca 2018r. o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych, rozsyłajcie znajomym!

IP: parkourmc.pl
WWW: http://parkourmc.pl/
FB: https://www.facebook.com/parkourmcpl/
Discord: http://discord.io/parkourmc

A tutaj mała zajawka filmowa:

Na pewno wpadnę zobaczyć co tam wymodziliście :slight_smile:

Postaram się wpaść.
PS. Zobaczymy jaki klimat zapanuje na serwerze :blush:

Przypominam o jutrzejszym starcie o godzinie 18:00! Wszyscy są mile widziani.
IP: parkourmc.pl

Jeżeli nie zdecydowaliście jeszcze, czy wejdziecie, tutaj możecie obejrzeć prezentację filmową wykonaną przez Grafa!

Chyba ktoś się pomylił z osiami przy robieniu miniaturki. :thinking:

Cześć.
Na początku grało się przyjemnie (pomimo drobnych problemów z pingiem, ale to normalne przy starcie), lecz później otrzymałem bana z powodem :) oraz na Discordzie, nie wiedzieć czemu.
Wiem, że to nie miejsce na rozwiązywanie takich spraw (Administracja nie odpowiada na PM), lecz może był to błąd serwera, dlatego zgłaszam tutaj (z uwagi na niemożność napisania na DC).
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu serwera.

Wszedłem na chwilę, gra się całkiem ok. Odnoszę jednak wrażenie jakoby były małe opóźnienia.
Po upadku często długo czekam na przeniesienie na początek albo po zaliczeniu poziomu długo czeka się na informację o tym :slight_smile:

Niestety, otrzymałeś blokadę ze względu na uzasadnione podejrzenie przeprowadzenia ataku w postaci wypuszczenia botów na serwer. Blokadę utrzymany dopóki sprawa się nie wyjaśni (tj. znajdziemy sprawcę lub jasno określimy, że był nim ktoś inny.)

@DoreK lagi były spowodowane przeciążeniem maszyny. Teraz juz się unormowały, jednak jeszcze dzisiaj napiszę do @SystemZ z prośbą o zwiększenie zasobów. Zapraszamy!

Jakim prawem wiecie, że to własnie @Timo zrobił ten atak? Zazwyczaj boty łączą się poprzez proxy z egzotycznych krajów, co uniemożliwia odczytanie prawdziwego adresu IP wykonawcy.

(Żądam tylko wyjaśnień tej sytuacji)

Również uważam, że takie podejście jest skrajnie nieprofesjonalne.
Jeśli nie wypada wam tłumaczyć się tutaj, na forum, to możemy przejść na przykład na PM (wiadomo, by nie psuć reputacji serwera).

Zapraszam na PW. Wieczorem będę w domu i możemy sytuację rozwiązać w możliwie jak najlepszy sposób dla obu stron.

Dochodzi północ… nie otrzymałem wiadomości zwrotnej przez PM na forum… może jutro otrzymam.

Znalazłem dosyć interesujący błąd, mianowicie jeżeli spadniemy z parkoura w taki sposób jak ukazany na screenie, to nie zostaniemy w ogóle wyteleportowani na początek i musimy się ruszyć, na początku było to dla mnie dziwne zaskoczenie :stuck_out_tongue:

Serwer nawet spoko, to co boli najbardziej to poziom czatu, ale po publicznym serwerze ciężko oczekiwać wysokich lotów. Przyjemnie sobie czasem poskakać :stuck_out_tongue:

@DBanaszewski Nie chcemy, by sprawa nabrała charakteru publicznego. Pozwól zatem, że rozwiążemy ją w prywatnych wiadomościach nie wciągając w to osób trzecich.

@bopke Niestety, ten błąd średnio da się naprawić, gdyż to wina Minecrafta, który “myśli”, że stoisz na wodzie :stuck_out_tongue: Co do czatu - niedługo zostanie uruchomiona rekrutacja na moderatorów i wierzę, że uda się go ogarnąć nieco bardziej. Miłej gry!

EDIT: Jestem na tygodniowym urlopie, jeżeli wystąpiłyby jakieś problemy/znaleźlibyście jakieś błędy proszę o zgłaszanie ich na naszym Discordzie.

W tym przypadku USA, Niemcy i Rosja.