Panel gracza na serwer Minecraft

Hej, poszukuję czegoś skromnego działającego jako panel gracza (najważniejsze informacje o graczu typu czas gry itp, historia kar, logowanie przez authme), coś na wzór https://www.spigotmc.org/resources/plan-player-analytics.32536/ tyle, że dla gracza, nie dla admina. Zależy mi na czymś darmowym, nie widzi mi się na razie płacić jakiemuś deweloperowi za wykonanie czegoś takiego (chyba, że byłaby taka konieczność).
Z góry dzięki za odpowiedzi! :smiley_cat:

Mówiąc panel, masz na myśli, aby gracz miał dostęp do swoich danych po zalogowaniu się?

Trochę tak, chodzi o to, że gracz loguje się do panelu swoimi danymi z serwera (login, hasło z authme) i pokazuje tam mu swoje dane, np historia kar z pluginu itp.

Możesz rozwinąć te najważniejsze informacje o graczu ?
Poszukujesz z pewnością konkretnych funkcji więc może warto je podać, co konkretnie chcesz graczowi przedstawić.

Podałeś przykład dla admina a zakładam, że nie chcesz dawać każdemu graczowi banhammera do dyspozycji :cowboy_hat_face:

Z takich bardziej głównych funkcji to lista kar gracza, czas gry gracza na serwerze (pierwsze logowanie/rejestracja), ogólnie chodzi mi o sam korzeń czegoś takiego bo resztę myślę, że bym umiał samemu ogarnąć.

Korzeń tzn?
Sama wtyczka czy strona?

Może inaczej, jakbym miał połączenie samo (mógłby być to rcon/plugin) i jakąś podstawę strony napisaną w php, to resztę umiałbym sam sobie napisać.

Jeśli umiesz php to możesz sobie zobaczyć Azuriom | The next-generation gaming website strona ma dodatek z logowanie ale pod LockLogin i sporo innych

1 polubienie

Prościej napisać plugin zapisujący statsy do MySQL i stronę pobierającą z MySQL (bądź innej bazy wedle uznania). Robienie połączenia panel <—> serwer średnio ma sens, gdy ma to być panel tylko ze statystykami.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.