Opisz film źle - następna osoba zgaduje tytuł

Proponuję małą zabawę przy której można trochę pogimnastykować mózg :slight_smile:
Cała zabawa polega na opisaniu fabuły filmu, w taki trochę humorystyczny i pośredni sposób. Przykład i pierwszą zagadkę znajdziecie pod zasadami.

Zasady zabawy:

• osoba która zgadła tytuł poprzedniego filmu może utworzyć opis następnego lub jeśli nie chce tworzyć zagadek a tylko odgadywać tytuły to może oznaczyć kogoś do utworzenia następnego opisu w swoim poście
  • autor zagadki musi potwierdzić że chodziło o ten właśnie tytuł, czyli im bardziej mglisty opis tym bardziej zabawnie będzie potem czytać strzały :>
  • jeśli zagadka jest trudna, można prosić o podpowiedzi - to tylko zabawa, a nie konkurs

Pierwsza zagadka - co to za film?

Główny bohater wykorzystuje syndrom sztokholmski żeby zdobyć dziewczynę. To zmienia go, dosłownie i w przenośni.

1lajk

Czy jest on z poprzedniej dekady czy starszy?

Oryginalny jest trochę starszy ode mnie, ale ostatnio ktoś stwierdził że da się coś jeszcze w nim poprawić i jest też nowsza wersja.

PS. Chodzi o wczesne lata '90-te. Tak jestem stara :<

Czy jest to film Zwiąż mnie z 1990?

Nope. Ale rok prawie się zgadza.

Psi patrol

To jeszcze nie to, ale jest cieplej - film jest z gatunku animacji i jest wykonany przez Disneya :slight_smile:

Piękna i Bestia z 1991 roku

3lajki

Zgadza się :smiley:

EDIT
@MCSBlaxer, czekamy na nową zagadkę :>

1lajk

Druga zagadka - co to za film?

Główny bohater był poddawany strasznym badaniom ale przeżył i poprzysiągł zemstę reżimowi.

Czy to V jak Vendetta?

1lajk

Tak, teraz twoja kolej czekamy na zagadkę. :wink:

Hmm… Pójdźmy coś w miarę prostego.

Trzecia zagadka:

Film mówi o chłopcu, który spotyka starego mędrca. Film ten nazywa się podobnie co pewna usługa streamingowa.