OneCraft- Serwery tworzone z jakością!

Tagi: #<Tag:0x00007ff3782bdbf8>

Nazwa projektu
OneCraft-Serwery tworzone z jakością!
Cel
Zdobycie jak największej liczby graczy w celu rozwoju serwera.
Co udało nam się zrobić
Posiadamy prawie skonfigurowany serwer (gildie) by było jak najstabilniejszy .
Posiadamy na serwie 2 eventy ox oraz projekcik myślę ze fajny parkour (event autorski) i że się spodoba graczom.
Posiadamy itemshop http://mc.max.hostmc.pl/
Plany
Zbudowanie lepszego spawna coś w stylu starożytnym
Za zarobione pieniądze postawienie strony www + forum rozbudowa serwera , Zdobycie jak największej liczby słabszych yt i pomaganie wybić siebie na wzajem.
Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)
Do swojego projektu potrzebował bym serwera ulokowanego w Polsce o specyfikacji 7GB RAMU Miło by było gdybyście dołożyli serwer TS3+Bota Muzycznego, by umilić graczom czas oraz porozumiewanie się między sobą.

Co mogę zaoferować w zamian
W zamian za hosting, będziemy umieszczać linki waszego hostingu w każdym filmie Oraz wspominanie o was na FB
Umieścimy wasze logo na miniaturce przy wejściu na serwer .
Automatyczna wiadomość na serwerze “gramy dzięki lvlup.pro” co 3-5min.
Jeżeli zakceptujecie i dacie jeszcze ts3 będzie grafika którą zlecimy wykonanie .
####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz
Dzięki temu słabsi youtuberzy będą mieli okazje wybić się a my razem z nimi

Może poprawie wszystkim chumor takim dowcipkiem :smile:
O to co mnie rozwaliło w sklepie “itemshopie”

[quote]
####Prodtukt Jajka spamujące Creepera x5

Jajka spamujące Creepera na OneCraft[/quote]

Ale przejdźmy do rzeczy:
Jeśli chcesz prowadzić swój biznes, rób go pod swoje dyktando.

Dla mnie Nie

Macie już serwer i widzę że to u konkurencji. nie przejdzie ze względu an to że to już istniejący projekt więc na wielkie nie.
Co do serwera ts3 możecie się do mnie zgłosić to udostępnię wam strefę u siebie + Kilka botów.

no bo Nie mogłem się zdecydowac jaka nazwa bedzie :stuck_out_tongue: ale bedzie zapewne onecraft.hostmc.pl bo zmiana kosztuje mnie a to Prodtukt to chyba grafika ci sie nie załadowała Bo jest błąd w tym skrypcie

Ja chce sponsoring na 1 miesiac :stuck_out_tongue: gdyby dal nie pogardze bo musze dokończyc spawna zbudowac lepszego lub zlecic a to kosztuje a teraz krucho u mnie

A ja tutaj żadnego błędu w skrypcie nie widzę? Może ślepy jestem ale ni błędu w grafice, ani w kodzie, tylko w treści:

Co to jest jajko spamujące creepera?

Dalej Nie. Btw nie zaczynamy zdania od “no bo” :rage:

Yyyyyyyy…

Jak chcesz zrobić serwer na którym ma grać sporo graczy w miesiąc?!
Trochę chyba nie rozumiem twojego projektu, pomimo, że bardzo się staram.

Będe opłacać samemu wtedy?

adminek153 tak kiedyś mowili a teraz to nie wiem jak jest

Proszę zapoznaj się z regulaminem forum i nie spam tyle… Nie musisz pisać 20 postów, by odpowiedzieć w jednej sprawie - to czyni mnie bardzo nerwowym (( nie tylko mnie )), naucz się korzystać z forum, popatrz jak inni konstruują tutaj posty/wątki i weź z nich przykład.
######Dziękuje z góry.

Być może nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy wyrazami spawn a spam [spa **w** n != spam], nie da się ukryć, jakaś faktycznie jest. https://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

Proszę nie kłóć się ze mną, bo nie warto.

Dalej **Nie** dla projektu.
1lajk

Również mówię nie.

1lajk