One-man-army do wynajęcia

Tagi: #<Tag:0x00007f1390281dd8>

Cześć, jako iż potrzebuje rozstawić swój kram na jakiś czas (podejrzewam, że to będzie dłuższy okres), postanowiłem, iż założę na tym forum (na którym do niedawna sporo się udzielałem) wątek z ofertą swoich usług.

Tak więc (w skrócie), co potrafię?

• stworzę aplikację (backend i średnio-zaawansowany frontend) w Javie, Ruby, Pythonie, GO (z tymi językami miałem największą styczność, począwszy od pierwszego, którym posługuje się najlepiej) - głównie webowe lub standalone, jednak jeżeli trzeba, wezmę w obroty Androida (w końcu do odważnych świat należy)
  • z pomniejszych rzeczy miałem styczność z wtyczkami do serwerów gry Minecraft - mogę także coś stworzyć pod tą grę, przypomnienie sobie API nie jest problemem
  • media społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter) - obsługa na bieżąco, realizowanie celów sprzedażowych, moderacja (całościowa + wstępny audyt), nadzór płatnych kampanii w Internecie (w tym tych o tematyce społecznej, tudzież politycznej)
  • grafika, jestem w stanie ogarnąć stosowne pojedyncze projekty, jak i całe identyfikacje graficzne przeznaczone dla brandów

oraz dużo, dużo więcej (wystarczy zapytać). Ceny elastyczne, sposób rozliczeń dowolny. Poniżej załączam prospekt moich umiejętności (posiadam wszystkie poświadczenia). Po więcej przykładów zachęcam do napisania w wiadomości prywatnej.

https://www.linkedin.com/in/kacperduras/

Pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

4lajki

Podbijam, aktualne.

Odświeżam.

Podbijam.

Podbijam.

Podbijam. :slight_smile:

Podbijam.

Dalej aktualne.