O kategorii Współpraca z lvlup.pro

Kategoria ze wszystkimi ofertami współpracy z lvlup.pro.

Jak to działa?

W wielkim skrócie jest to program inkubatora projektów które podobają się społeczności.
Zadaniem współpracy jest rozpędzenie projektów na zasadzie dodatkowych kółek dla roweru, potem po kilku(nastu) miesiącach od nawiązania współpracy projekt powinien już funkcjonować i utrzymywać się samodzielnie a ja będę mógł przydzielić rabat na usługi w lvlup.pro.

Jeśli chciałbyś z nami współpracować to utwórz wątek w kategorii “do rozpatrzenia” https://forum.lvlup.pro/c/wspolpraca-z-lvlup-pro/do-rozpatrzenia oraz dokładnie opisz swój projekt.

Po zamieszczeniu społeczność będzie mogła ocenić twój projekt a ja wydam ostateczny werdykt zazwyczaj w ciągu 14 dni. Czasami trwa to dłużej ze względu na aktywną dyskusję lub potrzebę ustalenia kilku rzeczy.

Odnośnie samej dyskusji, osoby oceniające projekt proszone są o NIE komentowanie formatowania czy wyglądu podania. Najważniejsze jest to co osoba tworząca projekt chce nam przekazać, uwagi z wyglądem zostawiamy dla siebie. Mówię to patrząc na wiele wątków gdzie komentarze na temat wyglądu są bardziej obszerne niż merytoryczna dyskusja i zaczyna się niepotrzebny flame.

Wymagania

MC

W przypadku serwerów Minecraft odrzucane będą serwery “do nagrywania”.
Oczekuję bardziej serwerów dla społeczności czyli publiczne gdzie każdy może wejść, zagrać i cieszyć się rozgrywką, najlepiej w stylu jakim nie znajdziemy nigdzie indziej.

TS3

Wszystkie podania o współpracę dla serwerów TS3 będą odrzucane.
Tych serwerów i tak już jest zdecydowanie za dużo plus praktycznie niemożliwym jest je monetyzować czyli spowodować aby zarabiały same na siebie co powoduje częste upadki takich serwerów po kilku miesiącach lub dniach. Każdy projekt potrzebuje pieniędzy aby się rozwijać i trwać.
Dodatkowym problemem jest zazwyczaj toksyczna społeczność użytkowników tego oprogramowania.
Jeśli projekt wymaga TS3 tylko jako dodatku do komunikacji to spoko, możesz to umieścić sobie na VPS we własnym zakresie ale jako takich licencji nie sponsoruję, tu trzeba zakupić licencję AAL lub starać się o NPL

Projekty na serwery publiczne i prywatne TS3 będą od razu odrzucane

Proces nawiązywania współpracy

Zaakceptowanie współpracy
Jeśli lvlup.pro będzie chciało współpracować to taka informacja pojawi się w wątku / na PM lub w systemie zgłoszeń. Z pewnością nie przeoczysz takiej wiadomości, gwarantuję :slight_smile:

Odrzucenie współpracy
Biorąc pod uwagę ponad 3 lata czytania wniosków o współpracę do tej kategorii będzie należeć większość tematów.

W przypadku gdy lvlup.pro odrzuci propozycję współpracy - napiszę o tym post a wątek może zostać zamknięty. Zgodnie z ustaloną wewnętrzną polityką nie zawsze będę w stanie napisać bezpośredniego powodu takiej decyzji.
Taka decyzja jest ostateczna i nie podlega dalszym negocjacjom a tworzenie następnych wątków z tym samym/bliźniaczo podobnym projektem lub pytaniem dlaczego propozycja została odrzucona może zostać nagrodzone banem o ile wyraźnie nie napisałem że można zamieścić projekt ponownie.

Pamiętaj że każda decyzja to tylko biznes, nic osobistego.

Od siebie mogę jeszcze dodać że kopie znanych serwerów nie przejdą.
Celujemy we współpracę z bardzo unikatowymi projektami które nie były nigdzie spotykane lub bardzo dopracowane serwery z przejrzystymi celami gdzie można zobaczyć już demonstrację tego co jest przygotowane.
Lubimy konkrety i wizje. Ogólniki typu “będzie fajnie, gracze są najważniejsi” nie wystarczą, gdyż to można powiedzieć o każdym serwerze ale nie idzie za tym coś konkretnego.

Jeśli serwer ma pewien potencjał ale nie do końca spełnia wszystkie warunki mogę czasami zaakceptować projekt oraz przydzielić pomoc w postaci rabatu na usługi w lvlup.pro, wysokość rabatu jest ustalana indywidualnie przez PM.

Każdy wątek musi korzystać z szablonu który sam się pojawia w momencie jego tworzenia.
Poniżej przykładowa chęć współpracy.

Przykład

Nazwa projektu

Kwadratowy Wolny Gdańsk

Cel

Zbudowanie jak najdokładniejszej repliki Wolnego Miasta Gdańsk z lat 20 XX wieku

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy centrum miasta, mamy też już zarys obrzeży miasta.

Plany

Chcemy ukończyć budowę w 100% ale budowanie na serwerze postawionym lokalnie jest uciążliwe i ciężko budować w wiele osób, brakuje zasobów przy kilku pluginach.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Mamy patronat miasta Gdańsk http://www.gdansk.pl/

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Koło historyczne klasy 3Z z LO 999 im. Zdzisława Kwadratowiaka w Gdańsku

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

• Serwer MC 4GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit.
    W godzinach szczytu mamy ponad 20 budowniczych online i taka ilość RAM pozwala na mały zapas aby to chodziło wydajnie.
  • Serwer TS3 20 slotów
    Bardzo przyspieszyłoby to budowę dzięki lepszej komunikacji między budowniczymi
  • Hosting WWW pakiet Brąz
    Prawdopodobnie będziemy w lokalnych mediach, przyda się mieć miejsce do wrzucenia zrzutów ekranu.

Co mogę zaoferować w zamian

• Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem “Główny sponsor” na stronie WWW oraz w tle na fanpage’u FB
  • Automatyczna wiadomość na serwerze “gramy dzięki lvlup.pro” co 10min.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Spotkaliśmy się z odwzorowaniem dużych miast w MC jednakże są to projekty zagraniczne z czasów obecnych.

My chcemy to zrobić inaczej korzystając z archiwów historycznych z lokalnego muzeum oraz kolekcji pocztówek naszych rodziców.

Według naszych informacji jest to pierwszy projekt tego typu w Polsce, sądzę że ciągłe kopiowanie znanych serwerów z YT jest słabym pomysłem gdyż nie ma wartości edukacyjnej. Tutaj uda nam się przekazać innym graczom trochę historii w formie zabawy.

Współpraca/ sponsoring serwera minecraft
Współpraca Z Wami
TeamSpeak3 dla widzów - DanielaMagicala
Publiczny Ts3
Sieć serwerów Matanda
Serwer metin2
Współpraca z kanałem 23 000 widzów!
Sponsoring - Współpraca z kanałem 80 000 widzów!
Meleride - Serwer RealLife!
Współpraca lvlup.pro
Współpraca youtuber 19.000
Sponsoring :) Współpraca
Sponsoring :) Współpraca
Sponsoring
Sponsoring
Strzelanka z LVLUP.PRO :)
Serwer PVP Minecraft
PatolaGame.PL - Walcz i przetrwaj!