nSpeak.tk - Zapraszamy do wspólnych rozmów!

Serwer znowu działa! Prace techniczne zostały zakończone. Zapraszamy!

Szacun.

Ale to chyba normalne? Chyba że już serwery TS spadły do tego poziomu…

Szczerze mówiąc, całkiem fajna prezentacja. Krótko, zwięźle i na temat.

@DoreK też najprawdopodobniej będziemy chcieli pisać autorskiego bota query, my z resztą administracji mamy pomysły na innowacje :slight_smile:

Odświeżam.

na początku odebrałem ten post jako spam, bo nie wiedziałem że jesteś w administracji nSpeak :man_facepalming:

mam nadzieję tylko, że te innowacje będą innowacjami, a nie tym samym, co jest na każdym TSie :wink:

Przepraszam, to trochę moja wina. Powinienem opublikować listę administracji.

Od dnia 01/02.11.2018 @Krzysztofeq oraz @DEVELPL zostają moimi zastępcami (Query). To właśnie oni zarządzają serwerem podczas mojej nieobecności.

To ja też sobie pozwolę opublikować tutaj moje wrażenia z TeamSpeak’a :wink:
Ekipo nSpeak - Nie mam zamiaru puszczać w waszą stronę hejtu. Moje słowa, które napisałem poniżej są formą pokazania błędów, które trzeba poprawić, aby owego teamspeak’a udoskonalić.

Prezentacja

Logo - nie jest powalające. Zakładam, że sam autor TeamSpeak’a nie miał po prostu pomysłu na znak rozpoznawczy - jest to zrozumiałe. Proponuję na przyszłość jednak wymyślić jakąś swoją maskotkę? rozpoznawalny znak? swojego serwera :slight_smile:

Opis wydaje się być wiarygodny. Co do automatyzacji - temat bym polemizował, ale w późniejszym czasie do tego przejdę.

Co do domeny - .tk nie powala, ale dobrze, że przynajmniej jakaś jest. Proponuję przy większym zainteresowaniu zainwestować w .pl, a nawet i w .com/.net :smiley:

Postanowiłem więc wejść na owy serwer.

Pierwsze wrażenia

Od razu po połączeniu się z nSpeak’iem ujrzałem miłe powitanie tekstowe, i… góry.

Takie fajne o góry.
Nie są one złe, ale myślę że na tym miejscu mogłoby się znaleźć coś innego.
Możnaby na środku tego obrazka wkleić chociażby logo serwera, czy coś takiego.
Albo pójść w jeszcze lepszą automatyzację, i zrobić z tego ruchomy banner wskazujący godzinę, liczbę użytkowników, administratorów, unikalnych wejść.

Nagłówek teamspeak’a też mógłby poprawnie funkcjonować. Niby limit serwera to 32 osoby.
Tutaj dowiadujemy się, że aktualnie na serwerze znajduje się aż nieskończoność użytkowników! :open_mouth:
image

Tutaj też na minus zlatuje fakt, że poza mną na serwerze znajduje się również 5 botów, niepotrzebnie zajmujących sloty.

Spacer’y pomocy

Dobrze, przejrzałem już serwer. Wszystko ładnie hula, udało mi się zarejestrować jako mężczyzna. Po pięciu minutach bot przyznał mi nawet rangę “Zweryfikowany”.

Jaką więc mamy administrację? Jaki jest regulamin? Co mi się stanie jak coś złego zrobię?
Teeego się jeszcze nie możemy dowiedzieć.

• Albo musimy kupić DLC
  • Albo administracja zbyt wcześnie pomyślała o prezentacji
  • Albo to ja jestem zbyt głupi i nie widzę treści która powinna być tam gdzie tytuł kanału ją reprezentuje.

Wszelkie działy z administracją, karami, regulaminem kończą się opisem XYZ.
image

Tutaj również dopisałbym końcówkę “razy”. Myślę, że tutaj po prostu się głupio czepiam, ale warto mieć małą poprawkę na uwadze :wink:
image

Inne sprawy

Co do innych kanałów - tutaj również warto zadbać o automatyzację. Nie wiadomo, czy ktoś jest online, czy offline.
image

Jeden z dolnych spacer’ów IMO powinien zostać usunięty, po co podwójne linie :thinking:

Strona WWW

Tyłka nie urywa. Może być, ale jej styl nie jest najładniejszy.

Epilog

Jak dla mnie - prezentując danego teamspeak’a powinno się pierw go lepiej dopracować, a nie wypuszczać od razu do internetu.
Serwer jest po części zautomatyzowany - jest to prawda. Ale automatyzacja nie zaklei braków serwera - takich jak choćby podstawowe części serwera - czytaj regulamin, taryfikator kar, i innych tego typu szczebli.
Sam serwer - może być. Trzeba go tylko trochę dopracować.

Pozdrawiam.

Dzięki za komentarz. Oczywiście regulamin, taryfikator zostanie napisany na 100℅. Co do automatyzacji kanałów w strefie partnerskiej, jest to już w trakcie. Strona internetowa będzie pisana od 0.

Teamspeak jest nowy, wszystko jest naprawiane i tworzone. Domena jest jaka jest. Ale i tak w ogóle dobrze że strona jest autorska :slight_smile: A wszystko będzie naprawiane :slight_smile:

A dokładnie to serwer po prezentacji zaczął się zmieniać i postanowiliśmy go zbudować od 0, dlatego wygląda tak jak wygląda…

@SP24 @Krzysztofeq @DEVELPL to wyjaśnia wszystko, dzięki za odpowiedzi! :wink:

Nie mogę przejść na kanały publiczne oraz inne.