nSpeak.tk - Zapraszamy do wspólnych rozmów!

nSpeak.tk

Jeśli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli w spokoju posiedzieć, porozmawiać, to dobrze trafiliście!

Na serwerze nie ma denerwujących botów muzycznych, które są zbędne i zajmują tylko niepotrzebnie sloty.

Na serwerze możesz rozmawiać z kim chcesz! Nie ograniczamy użytkowników przez długi regulamin/taryfikator kar. Nie oznacza to jednak, że panuje u nas totalne bezprawie, po prostu regulamin został skrócony, przez co zachęca do czytania

Szanujemy twoją prywatność, dlatego też nie narzucamy się (nie wchodzimy użytkownikom na kanały, nie przenosimy dla zabawy, nie zmuszamy nikogo do niczego). Jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać, tylko szukasz spokoju to również możesz wejść na serwer (aby posłuchać ciszy :wink: ).

Co oferujemy?
Jeśli chodzi o ofertę, ciężko jest się teraz czymś wyróżniać (jeśli chodzi o serwery TS3), ale mimo wszystko przedstawimy wam naszą listę

• Półautomatyzację serwera + LiveHelp (SBot)
  • Szybką oraz profesjonalną pomoc
  • Kanały prywatne/publiczne
  • Eventy/Konkursy
  • 32 sloty
  • Przyjemną atmosferę

Serwer otwarty jest na wszelkie oferty współpracy, ale liczymy na kreatywność.

Przydatne wskazówki

• Po wejściu na serwer pierwszy raz, możesz zarejestrować się zgłaszając się na Centrum Pomocy, lub spędzić na serwerze min.60 minut
  • Jeśli rekrutacja jest otwarta, możesz wziąć w niej udział

Informacje
–> Adres połączenia: nspeak.tk
–> Adres strony internetowej: https://nspeak.tk

Pozdrawiamy Ekipa nSpeak.tk

Wypowiem się na temat prezentacji, nie oceniam samych serwerów TS3.
Potraktuj to jako konstruktywną krytykę, pomysł na zmiany.

W przypadku, gdy zwracasz się przez cały czas do liczby mnogiej, nie zaprzestawaj. Powinieneś zmienić na trafiliście.

To zdanie to jest w ogóle mistrzostwo :rofl:

A co ma jedno do drugiego? :joy:
Powinieneś zmienić, bo dwa zdania nie są w żaden sposób ze sobą powiązane :thinking:

Mam nadzieję, że to nie oznacza tam totalnego bezprawia. To, że regulamin jest długi, nie oznacza, że bardzo ogranicza użytkownika. Zwykle jest po prostu dopracowany :wink:

Tutaj powinieneś sprostować zwrot nie narzucamy się. Rozumiem to tak, że Administracja nie wchodzi graczom na kanały… ale to chyba normalne.

No tylko po co? Skoro

to co tam jest do roboty? :smiley:

Tutaj się zgadzam, racja.

Mnie nie ogranicza :sunglasses:
Tak chyba nie powinno pisać.

:thinking:

Co daje ranga Zarejestrowanego Użytkownika?

To dosyć logiczne. W porządku :slight_smile:

To, że nie inwestujecie w domenę pl to wasza sprawa, okej. Certyfikat jest na stronie, podoba mi się.

Również pozdrawiam, liczę na poprawę prezentacji oraz chociażby częściowe zastosowanie się do moich propozycji :wink:

Ja jeszcze tylko dodam: https://nspeak.tk/o-nas.php - dodajcie plik .htaccess i usuńcie rozszerzenie pliku :rage:

A po roku odnowienie domeny za 300 PLN :kappa:

To akurat bez znaczenia, a osobiście nie polecam tej oferty. Nie ma żadnego wymogu posiadania domeny .pl. Tak samo powiesz, jak ktoś zakupi .ovh?

Co w związku z tym? Jeśli użytkownicy się mieszczą, to co za problem?

No jest, fajnie że mają - podjęli działania.

:thinking:

A musi mieć?

Okej, to twoje zdanie. Możesz je mieć.

A konkretniej za 123 zł :wink:

Odnowienie tk jest darmowe.

na OVH to tylko 50zł brutto, więc widać jak idą z nami w kulki.
Po drugie: 100zł netto, czyli 123zł brutto :man_shrugging:

Ale ważne, że domena w ogóle jest. Po 2 sbot bardziej przypadł mi do gustu. A jeśli chodzi o sloty, to co złego jest w 32 slotach

Powiem tak, czuję się “okradziony” ponieważ posiadam domenę NSPEAK.PL

Niestety nie wiedziałem o tym, ale domena była wolna

Spoko nic do tego nie mam, ale na przyszłość lepiej sprawdzić czy nie ma podobnej domeny o podobnej działalności, bo można mieć przez takie coś kłopoty :wink:.

Może warto pomyśleć nad zakupem licencji?.

Wziąłem to pod uwagę, lecz na razie przydałaby się społeczność

Tak z doświadczenia, raczej ludzie nie przesiadają na serwerach bez licencji, takie serwery wydają się mało zaufane.

No tak, ale licencja też kosztuje. Ale rozważam zakup

Od 128 slotów możesz kupić na 6 miesięcy czyli 50% ceny.

Obecnie na serwerze trwają prace techniczne przewidywany termin zakończenia to 3.11.2018.
Za utrudnienia przepraszamy

Nie rozumiem reklamowania serwera, na któy można wejść, po czym po 2 minutach dostać kicka Przepraszamy bardzo w dniu 01.11.2018 do 03.11.2018r Przepraszamy za utrudnienia. Rozumiem, że macie jakąś przerwe techniczną?

edit: Pan wyżej ubiegł mnie z odpowiedźą na moje pytanie

Tak, niestety mamy niespodziewaną przerwę

Przepraszam mój błąd, źle napisałem powód. :slight_smile:

Podaj hasło na pv! XD