Nowy Rok - 2019

Gdy nowy rok witamy, życzenia sobie składamy: zdrowia, uśmiechu, pomyślności, każdego dnia dużo radości, w pracy sukcesów, bez zbędnych stresów. Portfela grubego i szczęścia wielkiego! Szczęśliwego Nowego Roku!

PS. Życzę lvlup.pro, aby istniał do końca świata i dzień dłużej, abym sobie mógł backupa zrobić :kappa:

Poniżej możecie napisać życzenia dla kogokolwiek :wink:

Ja życzę całemu forum, zdrowia, kasy (dużo osób by chciało :smiley: ), miłości mało złości.

życzę sobie wszystkiego

Powitajmy Nowy Rok :tada:
Oby ten był lepszy :wink:

Życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze (dużo szczęścia w życiu, zdrowia, sukcesów zawodowych itp.). Miejmy nadzieję, że nowy rok przyniesie dużo pozytywnych zmian.

Myślę również, że jest to dobry pomysł aby podziękować @SystemZ,@Aylin za cierpliwość do naszych zgłoszeń oraz za udzieloną pomoc.
Nie zapomnijmy również o @kacper, który pomaga w rozwoju forum w części backendu. Dziękuje również Moderatorom oraz wszystkim z TL4 za to, że poświęcają swój czas aby dopilnować porządku na forum.

50012834_2139908899603708_819999859141509120_n

Michał @SystemZ i Paulina @Aylin jak na obrazku

Tak i dla wszystkich użytkowników jak i sympatyków LVLUP :smiley:

Kochani, niech Ten rok okaże się dużo lepszy niż poprzedni. Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za tworzenie naprawdę dobrej treści, za pomoc i wsparcie . Spełnienia marzeń i dążenia do wyznaczonych celów w nowym roku!

Życzę sobie pieniędzy. Bo jak są pieniądze to jest wszystko.

W Nowym Roku życzę wszystkim użytkownikom forum 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości!

Pozdrawiam!

Ja też dołączę się do życzeń - szczęścia, radości, pomyślności, wincyj usług w liwelopie i czego sobie życzycie :wink: :tada: