Nowe pakiety 12 i 24 GB RAM w ofercie KVM Game Pro+

Ze względu na trochę za duży przeskok kosztów na wyższe pakiety dla niektórych klientów zdecydowałem się dodać pakiety które pomogą przed migracją z 8 na 16GB RAM czyli 12GB RAM oraz z 16 na 32GB RAM dzięki pakietowi 24GB RAM.

Możemy spodziewać się też pakietu 12GB w ofercie KVM PL? :slight_smile:

Czemu nie, zastanawiam się jeszcze nad pakietem 1GB RAM w KVM PL o ile będzie zainteresowanie :thonking:

Jeszcze tańsza zabawka do zabawy systemami, biere w ciemno :thonking:

image
Może jakaś konkurencja dla tego :cowboy_hat_face:

Vps za free

Oferty poniżej kosztów odpadają :slight_smile:

Jeśli zapłacisz ze swojej kieszeni to wtedy faktycznie mogę zaoferować klientom oferty za free :grin:

Czyli jakbym pokrył koszta oferty 4zł+vat/msc w ilości VPSów 1 (słownie 1) który należałby do mnie, to mógłbym mieć vpsa za 4zł+vat? :kappa:

Mówisz, masz:

Niestety moja logika po kilku godzinach pracy widocznie zaczyna kuleć więc pominę ten fragment :face_with_thermometer:

A może by tak KVM PL 512mb ramu?

Zakładam że lvlup’owi by się taka oferta nie opłacała :confused:

Ale na mniejsze prace starczyłaby. W sumie można utworzyć ankietę i wtedy dowiemy się ile osób byłoby zainteresowanych.

Z tego co pamiętam był poruszany temat Micro-VPSów.

Idąc prostą matematyką taka oferta musiałaby mieć 0.25vCPU. Duże nagromadzenie takich microvpsów może źle wpływać na całość maszyny, a marża na takich vpsach musiałaby być śladowa. Ktoś musi na tym zarobić, różnice w cenach byłyby niewielkie, albo byłaby to bardzo nieopłacalna oferta :confused:

Dodatkowo każdy nowy VPS to potencjalnie nowe tickety i tak to się wszystko kumuluje…

Nie planuję schodzić z VPSami poniżej 1GB RAM.
Złe doświadczenia i nieopłacalność.

W przyszłych usługach od lvlup.pro mogą być dostępne mniejsze pakiety ale nie jako VPS tylko jako gotowa usługa typu zarządzana przez nas aplikacja która jest gotowa do użycia typu bot do serwera głosowego.