Nowe pakiety 1 i 12GB RAM w ofercie KVM PL

KVM PL 1GB RAM

Pakiet stworzony dla początkujących, testów oferty lvlup.pro czy też łatwego testowania oprogramowania w tzw. piaskownicy.

Ma za zadanie też zastąpić pakiet OpenVZ 4GB RAM dla osób których budżet nie pomieści ceny pakietu 2GB RAM KVM PL.

Gdy podobny mały i tani pakiet występował w ofercie lvlup.pro, miało to trochę skutków ubocznych dlatego zostały nałożone pewne ograniczenia aby nie ucierpieli inni klienci na tym samym węźle:

• Nałożony jest stały limit 50% użycia CPU czyli patrząc na to inaczej, pakiet ten dysponuje 0,5 vCPU.
  • Mniejsza prędkość łącza - max 100Mbit zamiast 250Mbit.

KVM PL 12GB RAM

Nowy pakiet 12GB RAM otrzymał takie same zadanie jak odpowiednik w KVM Game Pro+

https://forum.lvlup.pro/t/nowe-pakiety-12-i-24-gb-ram-w-ofercie-kvm-game-pro/8214/8

Czy kod rabatowy skript.pl będzie działał na vps’y 12GB i 24GB oraz na wersję 1GB? :thinking:

Wydaję mi się że 12 i 24 będzie wspierał ale przy 1 będzie to trochę nieopłacalne

Wszystkie kody rabatowe zostały zaktualizowane aby wspierać wszystkie pakiety KVM dostępne obecnie, oprócz KVM PL 1GB RAM.

@SystemZ A czy możemy się spodziewać oferty 6 GB ?

Jeśli taką chęć zgłosi tu jeszcze kilka osób to nie widzę problemu.

Ciekawą konkurencją jest nowa oferta serwerów vps z hosteam.
Mam nadzieję, że nie otrzymam bana w nagrodę za to co napisałem.

Oczywiście że nie, przecież nie ma tutaj terroru, normalnie można wypowiadać się o ofertach alternatywnych dostawców :stuck_out_tongue: