Notgaming.pl - Sieć serwerów gier multiplayer

Nazwa projektu

NOTGAMING /Nasza strona Notgaming.pl

Cel

Zbudowanie wyjątkowej sieci serwerów gier multiplayer.

Co udało nam się zrobić

Stworzyliśmy podstawę projektu jaką jest strona internetowa(forum) oddana do waszego użytku, postawiliśmy kilka serwerów do gry Fivem (RollPlay) oraz aby ułatwić wam kontakt z wami posiadamy serwer Discord.

Plany

Chcemy stworzyć sieć serwerów gier multiplayer czyli między innymi dodać serwery do takich gier jak Counter Strike Global Offensive i wiele więcej (co tylko zechcecie). Zbudowanie administracji która zajmie się waszymi problemami bez względu na wasz wiek oraz to czy zna was lepiej Każdy będzie traktowany tak samo

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Właściciel projektu https://steamcommunity.com/id/venoomek

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Na razie brak

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

• Serwer VPS KVM 4GB RAM PL Pojemność dysku: 70 GB ze względu na tworzenie trzech nowych serwerów Counter Strike Global Offensive które ważą po ok 20gb.
  • Serwer VPS KVM 4GB RAM FR Pojemność dysku: 25 GB Który byłby w stanie utrzymać nasze serwery do gier fivem.

Co mogę zaoferować w zamian

• Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem “Główny sponsor” na stronie WWW oraz w tle na fanpage’u FB
  • Automatyczna wiadomość na serwerze w przypadku fivem “Wyspa utrzymywana na orbicie lvlup.pro” a w przypadku csgo "Serwer działa dzięki lvlup.pro"co 10min.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Na pewno wielu z was gra na serwerach gdzie podczas konfliktu dwóch graczy jednego zwykłego gracza który nic nie znaczy oraz administratora serwera, administrator serwera popełnia błąd przychodzi właściciel aby rozwiązać konfilkt pomiędzy nimi i pomimo błędów admina, administatorowi nic się nie stanie w naszej sieci każdy(bez wyjątków) będzie traktowany tak samo dlatego nasza sieć jest unikalna do tego u nas na serwerach udało się połączyć atmosferę ze świetnymi pluginami i wykonaniem serwera .

Ogółem to dość ciekawy żart, ale nie do końca śmieszny.
Ja tu żadnej unikalności nie widzę.

Przepraszam za popełniony błąd w nazwie lvlup zamiast lvlup.pro dałem lvlup.pl przepraszam jescze raz i dodaję poprawny wpis

Co mogę zaoferować w zamian

• Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem “Główny sponsor” na stronie WWW oraz w tle na fanpage’u FB
  • Automatyczna wiadomość na serwerze w przypadku fivem “Wyspa utrzymywana na orbicie lvlup.pro” a w przypadku csgo "Serwer działa dzięki lvlup.pro "co 10min.

Zedytowałem wątek. Możesz to jeszcze przez jakiś czas robić sam, sprawdź opcje pod postami :wink:

Czyli w zasadzie robicie cokolwiek, żeby było?

:kappa:

Generalnie to nic konkretnego nie ma, ale przynajmniej domena już kupiona - to plus, bo w niektórych projektach ludzie pisali a dalej była wolna.

NIE

1. Brak unikalności. Widziałem wiele takich sieci.
  2. Brak informacji o zarobkach serwerów. Nie napisałeś nam, w jaki sposób taki serwer ma na siebie zarobić. To jest jedna z podstaw.
  3. Gry tj. CS:GO powoli zaczynają umierać śmiercią naturalną. Wiele osób przechodzi do PUBG lub Fortnite. CS:GO próbuje wyjść z takiego stanu, ale według mnie nie powiedzie się to.

Projekt który ma mieć wszystko i być zbiorczy dla różnych gier nie wydaje się dobrym pomysłem do zainteresowania się. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Bez obrania konkretnego celu, są to puste serwery średniej jakości, bo pchanie się od razu w tyle na raz nie będzie skutkować w jakości.

Im więcej serwerów tym więcej pracy jest wymagane, trzeba dzielić swój czas i szczególnie na początku, kiedy nie jesteśmy specjalistami, popełnimy wiele błędów, które będą nas dużo jego kosztować w przyszłości.

Podejście niewłaściwe, chyba, że już masz doświadczenie 2-3 lata w każdym z kierunków w którym będziesz z tym pracować. Niemniej w takiej sytuacji nie szukałbyś tutaj współpracy, bo wiedziałbyś jak do tego podejść, żeby sobie poradzić z utrzymaniem serwera.

Chodzi tutaj o rozgłos ponieważ jest teraz dużo sieci serwerów doświadczenie to 2lata servery są tylko dodatkami.

Nasza unikalność ma polegać na sprawiedliwości na serwerach.

Każdy jest unikalny na swój sposób tak jak wcześniej liczy się kontakt z graczami oraz sprawiedliwość na serwerach. Żartem jest wywyższanie się na serwerach przez administrację.

No dobrze, ale odnieś się konkretniej, ponieważ ja aktualnie widzę to tak że robisz sobie kilka serwerów do różnych gier tylko po to, aby administracja nie wywyższała się tam oraz traktowała graczy sprawiedliwie :thinking:

Ciężko się odnieść konkretnie bo chcę wprowadzić wiele unikalnych rzeczy do naszej sieci, posiadamy plany bardzo odległe i razie nie chcę ich zdradzać ale jeśli mówimy tutaj o unikalności chodzi nam o zbudowanie jak najlepszej relacji bądź atmosfery pomiędzy graczami a siecią bo to w końcu wszystko robimy dla nich i unikalność będzie polegała na jak największym połączeniu sieci z graczami krótko mówiąc chcemy zbudować najlepsze community oraz oddać w niepamięć wywyższanie się przez administrację

Stworzyliśmy podstawę projektu jaką jest strona internetowa(forum) - moje gratulacje, za tak duży czyn dostaniecie worek żołędzi,

Plany

Chcemy stworzyć sieć serwerów gier multiplayer czyli między innymi dodać serwery do takich gier jak Counter Strike Global Offensive - czyli w dużym skrócie kolejna sieć cs i nic więcej :wink:
Jestem na nie, nic nowego :stuck_out_tongue:

Odrzucone