No i cyk, opinia!

Dzień dobry, dobry wieczór! Zależy kto o której czyta :slight_smile:

Chciałbym się podzielić z Wami moją opinią o LVLUP.PRO. Swoją przygodę z Linuxem zacząłem gdzieś pod koniec grudnia 2018 roku, kiedy to jeszcze nic nie ogarniałem w tym temacie. Wcześniej miałem wykupionego Linuxa na innej stronie, ale jakoś dziwnie to wtedy wszystko dla działało. Nie potrafiłem zainstalować nawet bazy danych. Nie poddawałem się i zakupiłem nowego VPS’a właśnie na tej stronie - wiedziałem, że to może być strata pieniędzy, ale oferta która jest AKTUALNIE jest po prostu idealna, więc zakup najtańszego VPS’a nie był dla mnie problemem. Zainstalowałem bazę danych bezproblemowo, a robiłem dokładnie to samo co na innej stronce. Do tej pory nie wiem dlaczego tak JEST, cały czas tak naprawdę poznaję ten system i wiele rzeczy dla mnie jest magią. A w skrócie: nigdy nie miałem tutaj żadnych problemów z serwerem!. Co do Supportu i “ticketów” nie mam zastrzeżeń. Wszystko jest idealne. Tylko raz miałem sytuację gdzie musiałem czekać ponad 72h (mniej więcej) na odpowiedź - ale wiadomo, każdy ma swoje życie prywatne i komputer to nie całe życie! :smiley:

No i jeeeszcze w wielkim skrócie:
Bardzo dobry hosting, bardzo dobry support - Polecam Wszystkim! :smiley:

(Dziękuję za przeczytanie moich wypocin xP)

15lajków

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.