Niepokojaca sytuacja

Witam, z początku chciałbym zaznaczyć iż jest to moja subiektywna ocena sytuacji.
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego… dlaczego po wszystkich sytuacjach zaistnialych przezz uzytkownika @IceMelt ,po wszystkich ostatnich szansach na otwarcie servera, nieudanych prac nad servem oraz skandalicznym zachowaniem, klamstwami ten uzytkownik dalej ma czelność odzywać się na forum oraz krytykowac innych.
Sugeruje aby wkoncu dotknela go reka sprawiedliwosci i wymierzyla kare

Nie chcę tutaj bronić Melta, bo potrafi to sam, lecz o jakie dokładnie kłamstwa i zachowania chodzi? Faktycznie, robił serwer, nie wyszło, tak to w życiu bywa, niejeden projekt pod banderą lvlup upadł (a w zasadzie prawie wszystkie) i nikt nie robi o to żadnych problemów :slight_smile:

Po przeczytaniu owego tematu właściwie nie musiałbym tutaj nic pisać. Jednak jako, że jak dla mnie same wypociny napisane przez autora to jedno wielkie lanie wody - chciałbym sprostować tutaj kilka kwestii.

Zacznę może od tego, że lvlup.pro to nie fabryka kreatywnych serwerów mających nabijać wielkie zainteresowanie, a miejsce stworzone dla osób zainteresowanych usługami lvlup’u, bądź po prostu miejsce utrzymujące przyjazne znajomości z niektórymi osobami.
Warto o tym przypomnieć, tymbardziej użytkownikowi który jak widzę nie miał zbyt wielkiej styczności z owym hostingiem :slight_smile:

image

Albo to ja mam omylną pamięć, albo to po prostu autor nie zna zbyt dobrze samej sytuacji - jedyną ostatnią szansę jaką otrzymałem - jest wakacyjny deadline, który nabiłem petycją wrogo-nastawionych do mnie użytkowników.

image
Tak więc… gdzie to skandaliczne zachowanie? :thinking:
Jednym z moich celów przy tworzeniu projektu Meleride był jak najlepszy kontakt z zainteresowanymi serwerem. Starałem się jak najlepiej wyrażać - nie tylko w wypowiedziach, ale dla przykładu - na rekrutacjach. Wiele razy mi wypominano, że nie mam potrzeby tak ‘gładko’ wyrażać się co do użytkowników, ja jednak pozostałem przy swoim zdaniu. Trochę zostaję tutaj fałszywie oczerniony, tym bardziej, że nie przypominam sobie, abym w jakikolwiek sposób skandalicznie się zachowywał.

I tak i nie.
Po demo zauważonym przez użytkowników wiele funkcji zapowiedzianych w oficjalnych gazetkach można uznać za fałszywe. Mimo wszystko - dwa rewrite’y projektu (a tylko przypomnę, że rewrite kodu to jeden z największych grzechów przy tworzeniu jakiegokolwiek projektu) zrobiły swoje.
Tak - funkcjonalności zostały skończone przy wcześniejszych generacjach kodu. Były one jednak zbyt nieoptymalne, oraz tak przepełnione błędami, że nie mogłem ich tak po prostu wydać na świat.

BO PRZECIEŻ TEN UŻYTKOWNIK NIE MA PRAWA BYĆ JUŻ NA TYM FORUM, SKORO W TAK FAŁSZYWY SPOSÓB S P R O W O K O W A Ł SETKI ZAINTERESOWANYCH!
Nie myślałem, że kiedykolwiek usłyszę takie słowa, w których oszczerstwa z projektu zakopanego 3 miesiące temu przejdą na moją opinię, a nawet i nadal będą się trzymać cały czas mojej osoby.
Wypowiedź na temat tego cytatu zakończę prośbą o linki do tematów w którym krytykuję dany produkt - mimo że mam do tego prawo, jak każdy użytkownik na mocy prawa człowieka do wolności słowa, art.54 do zasady wolności poglądów, oraz prawa z art.19 praw obywatelskich do swobodnego wyrażania opinii :slight_smile:

Administracjo, czekam!

Jak widać, nie warto wypowiadać się na tematy, o których się nawet nie zna.
Na końcu odsyłam do zakładki #wspolpraca-z-lvlup-pro:zamkniete - są o wiele cięższe sytuacje, niż moje. Sam aż się dziwię, że to na mnie padła ręka :grin:

Bądź zdrów :wave: