Natura wokół nas [Foto]

Dlaczego akurat taki wątek?

Pomyślałem… założę wątek, gdzie można wrzucić fotkę, która przedstawia świat w którym żyjemy, ale z tej naturalnej strony. Widoczki i inne tego typu sprawy.

Jak chcecie, dopiszcie coś od siebie, dlaczego akurat takie zdjęcie, czemu akurat tam.

Bardzo bym prosił, aby publikować tylko swoje zdjęcia i tylko te, na których nie ma ludzi. Miło by było, gdyby w każdym poście była fotografia. Dzięki :kissing_heart:

Jeśli pamiętacie i chcecie podzielić się tym, gdzie zrobiliście zdjęcie - umieśćcie taką informację :slight_smile: .

Zapraszam do dzielenia się swoimi zdjęciami ! A teraz coś ode mnie…

Często mam tak, że wsiadam do samochodu, jadę przed siebie, totalnie bez określonego celu. Zatrzymuję się, bo podoba mi się jakieś miejsce. Wysiadam, opieram się o samochód i cieszę się widokiem… (jestem dziwny?)

Wypad poza Białystok (okolice) - Google Mapa

Tak mi się spodobał, że aż mu kilka zdjęć rąbnąłem :smiley:

9 polubień

Miał być post = zdjęcie, ale szybkie pytanko techniczne - czym fotografujesz? To chyba nie telefonem :wink:

Telefonem, to akurat iPhone 7, ale trzeba się wysilić, żeby zrobić nim ładne zdjęcie. Wcześniej Huawei P9 :slight_smile:

1 polubienie

O, no proszę, to dosyć blisko miejsca zamieszkania mojej babci. :stuck_out_tongue:
Zdjęcia fajne, jak robione komórką to świetne!

Piękne zdjęcia, idealny przykład tego co można zrobić po prostu telefonem komórkowym.

1 polubienie

No co z Wami! Zarzućcie coś! Bo zaraz okaże się, że niszowy temat :frowning:

A tutaj fotka z dworca PKP w Białymstoku…

2 polubienia

Pewny spacer w Polsce. [Brak edytowania] [Shot with OnePlus 5]

1 polubienie

Spacerek. [Tryb Portretowy] [Shot with OnePlus 5]

1 polubienie

Southsea, Portsmouth. [Canon 750D]

1 polubienie

Super zdjęcia :slight_smile: Mam tylko prośbę, wstawiaj wszystko w jednym poście lub użyj funkcji edycji.

Połowa stycznia, Opole :smile:

@Timo jak się sprawuje Redmi 4X - pytam z ciekawości :wink:

Podejrzałeś szczegóły zdjęcia? :joy:
Sprawuje się bardzo dobrze, chyba najlepszy telefon w tej cenie.
Wszystko śmiga jak powinno :smiley:

1 polubienie

Takie tam kilka zdjęć.

Polskie morze:

Palmiarnia:

Katowice:

(Gdzieś nad Dunajcem…)

Polskie morze:

Nieznana lokalizacja:

Polskie morze:

ANO Lama :slight_smile:

Palmiarnia:

Katowice:

Polskie morze:

Katowice:

Polskie morze:

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane aparatami fotograficznymi Sony DSCHX200V / Canon 100D

Źródło: Prywatne archiwum zdjęć

1 polubienie

Myślałem że nic nie mam bo fanem robienia zdjęć to zbytnio nie jestem ale mam cos, jedno z przed domu i dwa z jakiegos parku w tamte wakacje

Chcę zachęcić, przede wszystkim tych, którzy duża przed komputerem spędzają czasu (my) - do wyjścia na zewnątrz i cyknięcia paru fotek. Przy okazji jakiś spacerek i odpoczynek dla umysłu :slight_smile:

Od niedawna właśnie zamierzam w życiu coś zmienić, poświęcić chociaż godzinke na dworze jakiś rower czy coś takie częste siedzenie źle na mnie wpływa.

Zimno jest :dash: i smog.
Zdedamy jak wyjdziemy na dwór :kappa:

1 polubienie

Trochę mroźnego klimatu :slight_smile: RUSZCIE TYŁKI NA PODWÓRKU I APARAT W RĘKĘ!

Huawei P9 korzystając z obu aparatów

Huawei P9 z przetwornikiem monochromatycznym - zdjęcie zrobione bez żadnych efektów

2 polubienia

Takie wczoraj pyknięte - 4x z hdr