Narzekalnik

Tutaj można narzekać na wszystko co istnieje i się rusza :smirk:
Inspirowane https://narzekalnik.systemz.pl

Pamiętajcie o zachowaniu pełnej kulturki!

ja zacznę

mam wszystko bez limitu w abonamencie, dosłownie wszystko
dzwonię do banku i pobiera opłatę, bo numer premium
jak żyć? :ree:

To jakiś lewy masz ten bank

Typowo, kiedy ktoś dzwoni z jakąś głupotą, zamiast napisać SMSa

Co ostatnio podniosło mi ciśnienie:

Kiedy ludzie mylą Javę z JavaScript i jeszcze dziwią się że pienię się na ich stwierdzenie a to nie to samo? :angry:

Kiedy robię herbatę, jest za gorąca, zajmuję się czymś (np. zgłoszeniem), a gdy kończę robotę to herbata jest już zimna.

Kiedy wstawiam pranie i po pięciu minutach znajduję jeszcze jedną parę brudnych skarpetek. :expressionless:

Kiedy okazuje się że właśnie skończyła się ostatnia rolka papieru w domu. Następne duże zakupy są zaplanowane na weekend. A jest środa.

Kiedy ludzie jadący obok mnie w tramie wrzeszczą do siebie jakby byli na koncercie metalowym. Patrzę na zegarek - do mojego przystanku “jeszcze” 10 minut. Wysiadają razem ze mną i wrzeszczą do siebie przez pół drogi do mojego punktu końcowego podróży. I jak tu nie ogłuchnąć.

Ostatnie 10% baterii, a ja jestem poza domem. Pytanie kto wygra: telefon czy ja?

Tak, tak, problemy pierwszego świata :smile:

Hejt na osobe nauczyciela, który nie ma prawa oceniać ucznia po wyglądzie, ale jednak to robi. :angry: :angry: :angry:

Nauczyciel też człowiek, ale nie przyzna się że ocenia jak wszyscy :V
Moja rodzicielka dostała pogadankę od wychowawczyni w gimnazjum za to że zaczęłam się ubierać na czarno.
Ubieram się na czarno, na bank jestem satanistką albo zaciągnęłam się do sekty.

A to takie z weekendu:
Chcę pograć w coś, odpalam Win i Steam, a tu góra aktualizacji. Jak już wszystko skończy się aktualizować to mi już nie chce się grać. I tak co piątek :expressionless:

W takich przypadkach wygrywa Origin (o zgrozo), bo Simsy 2 nie muszą ściągać tysiąca łatek. Albo Minecraft.

Pół biedy jak to gry np. od Blizzarda, bo tam patche potrafią ściągnąć się wcześniej albo jak się ściągają to z mocą tysiąca słońc. Plus ich gry nie są dziurawe niczym sito, raczej dochodzą nowe funkcje (chociaż też bez wad nie są, jak wszystko i wszyscy).

Ja często narzekam, lecz tym razem jest inaczej.

Jak wiecie cierpliwość to cecha o której niektórzy mogą pomarzyć, ale ile tej cierpliwości mam mieć. Od 4 tygodni czekam, aż szanowny Bank wraz z listonoszem dostarczą mi kartę płatniczą. A w tym wszystkim najśmieszniejsze jest to, że na infolinii mówią mi to: “Proszę się nie martwić, jutro przyjdzie” i tak w kółko.
:pensive:

No niestety, twórcy zamiast podzielić większą aktualizację na mniejsze części, dostarczają nam więcej straconego czasu.

Dlaczego szkoły nie są tolerancyjne i są rasistowskie :rage::face_with_symbols_over_mouth:

Narzekam na:
ludzi
życie
siebie
:slight_smile:

Narzekam na ludzi, którzy używają jasnego theme :Reee: :angry:
Jak można sobie tak niszczyć oczy :frowning:

Może korzystają z jasnego theme, tylko z zmienionym .css? :thinking:
Narzekam na:
swoje życie

Halo Google, dawać chromebooka do Polszy :angry:

OVH niby taka porządna firma, a VPSy to mają shitowe. Działają tragicznie, aktualizacja systemu robi się ponad godzinę i bardzo mulą. Wszystko się robi jak by chciało, ale nie mogło. :stuck_out_tongue:
Może dedyki mają dobre, ale vpsy na pewno nie.

Gdzie aktualizacja systemu w LVLUP robi się w max 10-15 minut i działają szybko.

Gdyby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce to może byłabym na czas ze wszystkim.

Ale nie chce mi się, więc obsuwa czasowa to już mój styl życia :expressionless:

Vive la prokrastynacja

Przedstawił mi się zegar biologiczny.
Zamiast wstawać koło dziewiątej, wstaję o piętnastej i nie mam na nic czasu :angry: