Najprostszy sposób na Sinusbot na VPS KVM w 3 krokach

do-zaktualizowania
Tagi: #<Tag:0x00007f14a0227570>

Obecnie stycznosc z ts3 mam taka, ze oplacam mojego VPSa, na ktorym stoi m.in. projekt pewnego launchera do Minecraft, oraz wlasnie serwer ts3.

A ok :stuck_out_tongue:

Wiecie może czemu tak długo pobierają mi się piosenki przez !yt? Zaczęło to występować od wczoraj wcześniej było ok, około 3 minutowe piosenki pobierały się parę sekund, a teraz potrafi to trwać parę minut… Jeśli to nie jest miejsce na takie pytania to proszę żeby mnie ktoś przekierował gdzieś gdzie mogę o tym napisać :slight_smile:

Mój znajomy wczoraj również doświadczył takiego problemu, 4-minutowa piosenka pobierała mu się przez minutę. Normalnie praktycznie od razu startuje. Serwer VPS, na którym był postawiony SinusBot nie był z lvlup.

Jeśli było też tak u innego dostawcy to może kwestia usługi z której ściąga się utwór np. YT?

Także mam ten problem dzisiaj, piosenka pobiera się około 45 sekund.

Może youtube ma automatyczny mechanizm dawania jakiejś “rurki” - dla stabilności przy większym ruchu, czy czegoś podobnego?

A może YT powoli blokuje ten youtube-dl do sinusbota? Przecież przy nim nie są odtwarzane reklamy, YT nie zarabia. Strony internetowe (w tym moją ulubioną .org) do pobierania już usuwają :confused:

a skąd on wie kto pobiera? ponieważ to pakiet systemowy za to odpowiada, wątpie aby sinusbot tutaj miał cokolwiek do powiedzenia.

To nie sinusbot pobiera i nie jest on winny, aplikacja youtube-dl pobiera. Może to ją blokują?

Jeśli wierzyć w internet:

Dokładnie tak to jest.