Nagrody za aktywność - wrzesień i październik

Wyjątkowo nadmierna ilość zadań spowodowała u mnie że dopiero teraz udało mi się nadrobić spore zaległości na forum.

Standardowo doceniam starania osób i się odwdzięczam, może czasami jest to niewiele ale sądzę że lepsze to niż olewanie przez administrację jak na popularnych forach o “czitach” :stuck_out_tongue:

:trophy: Wygrani we wrześniu :trophy:

@koweq
@adminek153
@Jebanany
@luxDev
@anon10657637

:trophy: Wygrani w październiku :trophy:

@LinGruby
@luxDev
@Nieznajomy11
@adminek153
@anon10657637
@koweq

Kolejność przypadkowa

Nagrodą za jeden miesiąc jest tym razem 25PLN do portfela w panelu lvlup.pro czyli za wygraną w obu miesiącach osoba zgarnia 50PLN.

Wygranym gratuluję i zapraszam do dalszej dyskusji na forum :slight_smile:
Tradycyjnie - proszę o kontakt przez PM do końca tego miesiąca aby odebrać nagrody.

Nie chcę nic obiecywać ale w nagrodach za listopad czy grudzień może znaleźć się coś wyjątkowego dla stale udzielających się osób z mocnym streakiem czy osób z rekordową ilością poradników jednak bez spoilerów :wink:

7 polubień

Hehe… Dzięki! :smiley:

toż to nawet nie była aktywność, ledwie kilka postów :V

@SystemZ poprawiłem Cię bo odbiegłeś trochę w przyszłość z tym listopadem ((jeśli miałeś w tym jakiś zamysł - przepraszam, myślałem, że to błąd; popraw mnie))

Gratuluje wszystkim i cieszę się, że forum dzięki Wam tak się rozwija :slight_smile: .

1 polubienie

Czyli rezygnujesz z nagrody ? :stuck_out_tongue:
Czasami liczy się też jakość a nie ilość postów, dobrze wiemy że ostatnio jeden z użytkowników pobił wszelkie możliwe rekordy aktywności w ilości ale nie merytoryczności.

Zgadza się, pomyliłem się.
Już tak myślałem o tym miesiącu że zapomniałem o poprzednim :smiley:

nie ma takiej opcji xd. poprostu się zdziwiłem werdyktem, który akceptuje. nie ukrywajmy - to będzie forma odciążenia mojego portfela na jakiś okres czasu, w końcu sama strona się nie opłaca :v

Czyżby chodziło o @Krzychu102 ? :stuck_out_tongue:

Raczej nie :stuck_out_tongue:

To o kogo? :stuck_out_tongue:

Pana anonimowego? :stuck_out_tongue:

To we wrześniu było xD

Dokładnie o niego :wink:

Jeeej! Zgadłem! :smiley:

Ja też spadam z poziomem merytoryki :frowning: