Nagrody za aktywność - marzec

Zgodnie z zapowiedzią przydzielam gifty dla najbardziej aktywnych użytkowników forum którzy niosą pomoc, tworzą poradniki oraz dbają o porządek na forum poprzez flagowanie spamu.

Kolejność przypadkowa:
@luxDev
@adminek153
@Fallen

Nagrodą jest 30 PLN do użycia w panelu klienta oraz poziom zaufania 3 (Regular) który pozwala na:

• dodawanie odpowiedzi jako nowego wątku
  • flagowanie postów
  • zamieszczanie więcej niż jednego obrazu
  • zamieszczanie dowolnego załącznika
  • umieszczanie więcej niż dwóch linków w poście
  • linki w sekcji “o mnie”
  • tagować więcej niż dwie osoby w poście
  • przełączać swoje posty na tryb wiki gdzie każdy użytkownik z poziomem zaufania 1 lub większym może je edytować
  • edytować wiki
  • zapraszać osoby do wątku
  • korzystać z prywatnych wiadomości
  • tworzyć grupowe prywatne wiadomości
  • zmieniać nazwy oraz kategorie wątków
  • flagowanie postów użytkowników z poziomem zaufania 0 od razu potwierdza tą flagę bez udziału administracji
  • dzienny limit like’ów podniesiony dwukrotnie

Jest to kompletna lista, wraz z pozostałymi poziomami zaufania czyli 0, 1 oraz 2.
Poziom 4 jest zaś dla adminów/moderatorów i jest to już maksymalny poziom zaufania.
Więcej o poziomach uprawnień na oficjalnym forum discourse

Aktywnym użytkownikom gratuluję i czekam na PM aby ustalić odbiór środków, wystarczy podać dowolne konto w panelu lvlup.pro :smile:

2 polubienia

Zastanawiam się jeszcze nad specjalną grupą która daje tytuł obok nicku, jakieś propozycje nazw? :slight_smile:

Coś z stylu “Zaufana osoba” albo “trust me i’m an engineer” :slight_smile:

Otóż to, fajnie jakby udało się to zmieścić w jednym wyrazie albo coś co sugeruje że osoba jest zatwierdzona przez obsługę lvlup.pro

Bardzo dziękuje, za docenienie Mojej aktywności na tym forum, moje gratulacje i podziękowania także dla osób, którym zawdzięczamy niezbędne poradniki :slight_smile:

Pomysł bardzo dobry. Może tytuł: zaufany, sprawdzony, doświadczony, znawca (…)

Pozdrawiam

Znawca brzmi spoko :smiley:
Jak sądzicie?

2 polubienia

Taka nazwa mi pasuje :slight_smile:

1 polubienie

Taka nazwa jest super, oraz została dodana & nadana :slight_smile:

Tak, już przydzieliłem :slight_smile:
Tylko jeszcze nie do końca ogarniam jak działają te tytuły w Discourse.