MyChest.pl - Innowacyjny, Nowoczesny Serwer MediumHC

Jak dla mnie to nie ma co już tego ciągnąć, według mnie natychmiast do odrzucenia

Fundusze są… Chcieliśmy zaoszczędzić pieniądz na maszynce i wykupić kilka dodatkowych reklam u dużych yt . Tu nas odrzucają to sami zainwestujemy i stworzymy ten serwer jak mielismy w początkowych planach

To życzę wam powodzenia. Ciekawe ile serwer się utrzyma

Końcową decyzję podejmujemy nie my, lecz właściciel hostingu.
My jedynie sugerujemy.
Lecz po tej prezentacji, której poprawy się nie podjąłeś, zapewne znamy końcowy werdykt.

Można usunąć swój własny temat?

Niestety nie ::kappa:

A edytować?

Da się edytować

w jaki sposób?

Masz tam na dole tematu taki ołówek albo w ustawieniach tematu. Albo poproś kogoś z zaufaniem poziom 3

Nie widzę żadnego ołówka…

To poproś kogoś z zaufaniem 3 o edycje.

@WerseN,
Otrzymaliśmy od Ciebie flagę jakobyś chciał usunąć ten temat. Niestety nie ma takiej możliwości. Jeśli nie jesteś zainteresowany współpracą wystarczy, że o tym poinformujesz tu w wątku a @SystemZ przeniesie ten wątek do kategorii #wspolpraca-z-lvlup-pro:odrzucone .

Nie ma możliwości edycji wątków związanych z współpracą.

Nie wprowadzaj nikogo w bląd bo Poziom 3 sam w sobie nic nie zedytuje, a zeby mógł post musi mieć włączony tryb wiki, Wtedy lvl >= 3 może go edytować.

A co do zwykłej możliwości edycji tematu przez jego właściciela to znika ona po około 30-60 minutach od dodania postu nie pamiętam dokładnie.

Zostawcie temat dla innych osób, jak będzie im smutno to tu wejdą i się pośmieją :smile:

60 min :slight_smile:

Serwer MediumHC - NIE

Jestem na nie ponieważ

• MediumHC
  • To się nie zwróci
  • Obiecywanie czegoś przed startem

Odrzucam.

Im raczej nie zależy na serwerach gier, nie ta branża, firmowe eventy i te sprawy - tym się zajmują.
A wystarczyło zerknąć w pole adresu przeglądarki (5 sek wysiłku) :face_with_raised_eyebrow: