MyChest.pl - Innowacyjny, Nowoczesny Serwer MediumHC

Nazwa projektu
MyChest.Pl
Cel
Stworzenie serwera minecraft odbudowującego społeczność minecraft,
Co udało nam się zrobić
Zacznę może od tego, ze serwer MyChest istniał już. Mieliśmy ostatnią edycję prawie rok temu i utrzymywaliśmy liczbę nawet 1000 graczy. Posiadamy autorskie pluginy od własnego doświadczonego technika. Posiadamy własny FanPage z 335 like oraz niezłą aktywnością pod postami. MyChest posiada doświadczoną oraz bardzo zgrany zespół administracji.

Plany
Chcemy być jednym z pierwszoplanowych serwerów MediumHC w Polsce.

Usługi z lvlup.pro2 których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)
Serwer VPS:
Anty DDoS: Wzmocniony dla serwerów gier
Typ wirtualizacji: KVM
Pamięć RAM: 32768 MB
Ilość vCPU: 8
Pamięć wirtualna (swap): 1024 MB
Typ dysku: SSD
Pojemność dysku: 160 GB
Szybkość Internetu: do 250 Mbit
Transfer miesięczny: Bez limitów
Centrum danych: OVH

Strone WWW:
Standard

Co mogę zaoferować w zamian
Tu jest pole do manewru… Wszystko jest do ustalenia.

Projekt nie jest nowy, lecz szanowany przez graczy. Pokazują to np. reakcjami w ostatnich postach oraz dobrą zabawą na poprzedniej edycji. :slight_smile:

Brak unikalności.

A no to trzeba było coś napisać chociaż np. reklama na FB.

Sam napisałeś dla siebie wyrok, LVLUP celuje w unikalne projekty.

NIE

bez sensu, kolejne izihace pod nazwą mediumhc :kappa:
Też nic tu nie opisałeś co chociażby jest unikalne, oczywiście na nie :slight_smile:

Kolejny serwer EasyHC/MediumHC? Po co to? 0 uniklności. Jestem na nie

XDDD
Samo podejście autora do tematu jest żenujące, może to nawet troll :\
Skoro jest unikalny to czemu nie napisałeś ani trochę o tym serwerze, co takiego “unikalnego” na nim by było? :slight_smile:

Chodzi mi o to, że jest to tryb mediumhc który pewnie będzie easyhc. Mówisz o unikalności… Istnieją setki takich serwerów.

Ponieważ nie chcę zdradzać taki rzeczy publicznie? Jeśli myślałbyś to wiedziałbyś, że ludzi sobie ławo przywłaszczają czyjś pomysł

ciekawe jaki tu jest pomysł :kappa:
I tak po otwarciu serwera wszystko wyszłoby na jaw, dziwne podejście :thinking:

Nigdy nie byliście na serwerze a piszecie jakieś … Może najpierw wbijcie na serwer jak wystartuje i zobaczcie a potem piszcie. Serwer może nie chce ujawniać swoich nowości żeby inne serwer nie kradły.

To skąd mamy wiedzieć czy jest on w ogóle warty uwagi? :slight_smile:

Wolałbym swoje tajemnice zgłaszać jakieś osobie coś wartej na LvLup.pl gdyż miałbym pewność, że takiej osobie nie zależałoby na kradzieży projektu :slight_smile:

To idź na lvlup.pl, tutaj jest lvlup.pro :kappa:

podejście do społeczności jeszcze bardziej żenujące :woman_facepalming:

Współpracę z lvlupem mogą podjąć tylko projekty które są unikatowe i czymś się wyróżniają. Tryb hc, niezależnie od tego czym mógłby się wyróżniać, nadal fundamentalnie opiera się o klepy i wojny gildii, czyli coś co jest w zasadzie wszędzie. Dodanie pandorek, pierożków, czy jak to się tam teraz nazywa te automatyczne loteryjki nic nie zmienią, tak samo przeróżne eventy. Żeby być unikatowym trzeba wyjść poza ramy tego trybu, który nie agreguje niestety zbyt ambitnych graczy, nie oszukujmy się.

Jeżeli faktycznie macie jakieś świetne nowości, które są w stanie mocno wyróżnić taki tryb, to powinniście pochwalić się nimi tutaj. Głos społeczności zdaje się mieć spory wpływ na decyzje Michała. Tak samo jak zachowanie twórcy wątku i osób powiązanych.

Prezentacja mnie nie powaliła na kolana etc. itp.
a były chyba tylko 2 słownie dwie które mogły mnie skłonić żebym zagrał choć nie gram w gry :wink:

Ale ta niestety

NIE :frowning:

Tak bo od tego jest prezentacja coby zachęciła a tym bardziej że chcecie maszynę za ponad 4 paczki a nic w sumie nie przedstawiliście :wink:

Oczywiście na NIE. Teraz serwery MediumHC ssą wszędzie. Ja osobiście mam już ich dosyć, wolałbym zagrać na serwerze typu RPG albo jakiś dopracowany RealLife na modach.

SP24 prawda jest tak, że i tak byś nie zagrał ponieważ byłoby mało osób na takim serwerze. Żeby taki serwer mógł utrzymywać stałą liczbę graczy serwer musiałby mieć współpracę z yt taki 100k, a takie rzeczy kosztują

I zapewne się zwracają.
Wiec na co czekasz - inwestuj w maszynę a za miesiąc licz zyski!

Można jakoś usunąć swój post? Widzę, że nie warto było tworzyć tu temat…

Wiem że to kosztuje ale jak ktoś robi serwer to właściciel musi zachęcić do gry na nim a nie odstraszać graczy. Jeśli nie masz funduszy nie rób serwera, bo kolejny taki serwer jest już nam chyba nie potrzebny.

Możesz rozbudować swój temat. Chyba masz możliwość edycji, jeśli nie to możemy w tym pomóc.
Może dodasz jakieś screeny z serwera.
Być coś,co zrobisz zmieni nasze opinie!