Możliwość reinstalacji bez wysyłania wiadomości e-mail

Tagi: #<Tag:0x00007f1e5eab6430> #<Tag:0x00007f1e5eab6368>

Proponuję dodać przed wykonaniem reinstalacji możliwość wybrania czy ma zostać wysłana wiadomość e-mail z danymi, dla mnie jest ona zbędna i niepotrzebnie robi się spam w skrzynce :wink:

2 polubienia

Uważam, że ta opcja nie ma większego zastosowania.
Wiadomość w skrzynce można usunąć.
Dodatkowo osoba, która zaznaczy taką opcję a nie zapisze hasła nie będzie miała dostępu do swojego serwera.

A ja uważam, że ma.

Po co usuwać skoro może w ogóle jej nie być?

To wykona reinstalację ponownie, trwa to maksymalnie dwie minuty :woman_shrugging:

2 polubienia

Niby ciekawe, ale przekombinowane. Zbyt przeładowany opcjami panel nie jest dobry.

1 polubienie

W dodatku wydaje mi się, że jeśli re-instalujesz system, to resetują ci się dane dostępowe i na maila właśnie są one wysyłane.

Przecież są widoczne w panelu po wykonaniu reinstalacji, więc po co dodatkowy spam na e-mailu?

2 polubienia

Hasło jest resetowane

wraz z hasłem, którego zmiana i tak zalecana jest od razu po zalogowaniu, więc nie widzę powodu aby je gdzieś zapisywać :slightly_smiling_face:

2 polubienia

a to nowość. Nie wiedziałem

2 polubienia

Wysłanie maila więcej nie jest problemem bo zawsze można go usunąć czy ustawić do tego nawet filtr na mailu.

Większym problemem może być jego nieotrzymanie np. jeśli nie my zleciliśmy reinstalację.
W ten sposób szybciej wiemy o ewentualnych problemach.

Pozostaniemy przy wysłaniu maila przy każdej reinstalacji.

1 polubienie